Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fél-4kor adtam a babámnak...

Ha fél-4kor adtam a babámnak egy egész germicid c kúpot, adhatom a következőt 9kor?

Figyelt kérdés

22 hónapos a babám és azt olvasom a tájékoztatón, hogy 6 óra teljen el a két kúp között, de nem hiszem hogy ébren lesz még fél-10kor. Egy fél órával hamarabb adnám be neki, az nagy baj? Vagy adjak neki csak egy felet?

Lázas volt délután óta és 3x hányt, azért adtam neki. Most már jobban van valamivel, de még nem az igazi.


2010. nov. 6. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs otthon nurofened? 2 különbözőt lehet 4 óránként adni.
2010. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is adj most nurofent (ahogy írta az első 4 óránként lehet adni más-más lázcsillapítót).


lehet hogy elég is volna neki a nurofen hajnalig de lehet még reggelig is kihúzná.

ha nincs nurofen akkor mielőtt elalszik azért mérd meg van e láza és ha van akkor adj neki kúpot.az a fél óra már nem számít.legalábbis fél órán én nem szoktam 21 hónapos lányomnál problémázni.



24N

2010. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hányt, ne adj nurophent, ki fog jönni belőle, és nem fog hatni.

Mi is most estünk át egy ilyen hányós, lázas dolgon...

Épp lázcsillapítót akartam adni neki, mikor először hányt, utána a víz is kijött belőle...

A dokinéni is azt javasolta, germicid, egy egész, ha kll mehet 4 óránként. Én nem adtam neki, mert a feneke 3X kiköpte, nem erőltettem. De nem is volt baj, a fürdő jót tett neki, másnapra csak 37,5 volt, nem ment feljebb, erre a doki is azt mondta, dolgozzon csak a szervezete...

Szóval 38 alatt nem is feltétlen kell adni neki, de éjjel figyeld, legyél mellette, ha hányna, ne legyen baj.

Lányom másnap jobban volt, reggel már kortyolt, falatozott, főtt krumplit és kiflit, hideg vizet. Utána nap krumplis tésztát, azóta eszik rendesen.

Jobbulást, és add nyugodtan neki a kupot, ha gondolod.

2010. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!