Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy 6 hónapos baba...

Van olyan hogy 6 hónapos baba hisztis legyen?

Figyelt kérdés
3 foga kint van, most jön a negyedik, de már azt mondják hogy azért sír ennyit, mert állandóan felvettem! Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy ne legyen ilyen síros?
2010. nov. 16. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, a hiszti csak később 1,5-2 éves kor körül kezdődik. Más az elkényeztetés és az igények kielégítése, neki most rád van szüksége.Ha fogzik és fáj neki, biztosan vágyik a megnyugtató közelségedre.

Ha fáj a foga, akkor adhatsz neki fájdalomcsillapítót is néha(nurofent vagy homeopátiás szerek is vannak), valaki esküszik a borostyánláncra.

2010. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6hon koráig sok baba sir,hiszen igy fejezik ki ha valami nem jo.Mi is szenvedtünk az elsö 6 foggal,és én is MINDIG felvettem.Most egy gyönyörü,mosolygos,jokedvü kisfiam van,ne aggodj!
2010. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem hagytam soha sírni, de bizony simán megszokhatja, hogy ölben van mindig, és nem jó neki máshol. Ilyenkor már azért okosak is.
2010. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

hojjjé. kislányom 3 hós és már hisztizik. hallani a sirásán hogy az olyan kényeskedő sírás. :)

(koraszülött lett sajnos)

2010. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én fiam 4 honapois de bizony hiszti, még ha nem is tudatos,. sokat van ölben nem lehet letenni egy percre sem, már ordit.. semmi nem jo neki, látni a szemein, és hallan ia asirásán, mikor hiszti,.. :))
2010. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10hetes és hisztizik. Pontosabban szinte azt mondja: hol vagytok? Miért nem vagytok itt? én itt vagyok egyedül. GYERTEK IDE!!!!

Sír egy lélegzetvételnyit,csönd, utánna megint. Általában gyorsan megcsinálom amit tudok és felveszem. Olyankor síri csend!

2010. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!