Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba ennyire hisztis?

Minden baba ennyire hisztis?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a babám de egyfolytában HISZTIZIK valamiért. Hol játék közbe idegesíti fel h nem tudja a cumit a szájába betenni, hol hogy vissza fele még nem tud fordulni, ha felveszem akkor meg mosolyog rám, persze előtte meg olyan hisztit levág a semmiért hogy azt hinnék verem. Kezdek elkeseredni és nem nagyon tudom kiélvezni így a vele való itthon létet...szörnyű hogy egyfolytában csak a hiszti van. Persze imádni való baba, de nagyon nehéz vele. Ki lehet ezt nevelni ilyen pici babából? hogy lehetne könnyebb? Azt hiszem az is a baj hogy mindig ugrottam a legkisebb nyöszörgésre is és megszokta h csak vele foglalkozom....
2010. máj. 25. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 hónapos volt a babám, mikor ugyanezt csinálta pár hétig. Addig, amíg rá nem jött, hogy mit is kezdjen magával. Aztán már tudott ülni egyszercsak, meg kúszni, és onnantól tök jól elvolt. Ez egy átmeneti időszak, gondolom, fel fogja hamarosan találni magát, és ez elmúlik. Kitartás!
2010. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 6 hónapos és nem akarlak elkeseríteni,de még mindig nincs el egyedül.ha bent hagyom a szobában,úgy ordít,mint akit nyúznak.állandóan rajtam lógna.remélem,hamarosan kinövi.
2010. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám lassan 6 hónapos, de már kicsit kezdi kinőni ezt az időszakot. Volt olyan, hogy nem adtam Neki semmit a kezébe, mert mindenen felidegesítette megát. Egyébként nagyon elvolt magában, de csak akkor, ha nézelődhetett, és nem volt semmi a kezében. A Te babád is ki fogja nőni ezt az időszakot.
2010. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néha vicces hogy olyan mint egy kis méregzsák :) és hogy minden apróságon fel tudja idegesíteni magát, de a nap végére kimerülök....Köszönöm a válaszokat
2010. máj. 25. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 4 hósom jól elvan egyedül is. Kivéve amikor hasrafordul, mert akkor ordít, hogy nem tud vissza és segítsek. Ilyenkor segítek. De pl a játszószőnyegen lógnak játékok, és amikor megfogja és kiforog a kezéből és ideges lesz, akkor csak drukkolok neki (hangosan) hogy kűzdjön meg vele, nem veszem fel. Mostanában viszont engem az elalvással nyír ki:) Most a kiságyban hisztizik (nem sír), hogy ő nem álmos, de a szemét már kidörzsölte a kezével... De aludni.. na azt nem!
2010. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!