Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdjem a bilire szoktatá...

Hogy kezdjem a bilire szoktatást? 16 hónapos a kislányom és a szüleim mondogatják hogy ideje lenne. Mikortól érdemes elkezdeni és hogy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Még nagyon korán van. Ha véletlenül bele is pisilne, vagy kakilna, ez nem tudatos!!!! Várj, míg megérik rá. Egy gyerek akkor szobatiszta, ha szól, hogy pisilni kakilni kell és vissza is tudja tartani egy ideig a pisit, kakit.
2010. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem még várj legalább 2 éves korig, de legalább tavaszig. Most még úgyse történne semmi, ha igen, az véletlen.
2010. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
várj még sztem is, míg két éves lesz. Addig nekem semmi hajlandóságot nem utatott, de utána két hét alatt!! teljesen és megbízhatóan szobatiszta lett.
2010. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. nov. 21. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!