Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyton leveszi a zokniját!...

Folyton leveszi a zokniját! Más is jár (t) hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez is egyfajta "rossz szokás" a gyerekeknél. :)Igazából arra lennék kíváncsi,hogy a hasonló helyzetben lévőknél meddig tartott,mikor szokott le róla.

Az én 19 hónapos huncutkám már lassan 1 hónapja nem tűri a lábán a zoknit,folyton leveszi.A papucsot is,szandit is.Ha harisnyát adok rá,akkor meg nyafizik,kiborul,hogy azt nem sikerül. :)


2010. nov. 25. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

9 hónapos kora óta. Most 15. :o)


Bár egy olyan szandálja van, amit nem, meg korábban volt egy liliputi cipő (azt már kinőttük). Harisnyánál feladja a versenyt pár perc után. :o)

2010. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DanaS ***** válasza:
Itt ugyanez :) Szerencsére őt a harisnyával ki lehet játszani, hamar beletörődik hogy az nem jön le. :) De persze kinövi majd, türelem. :) Meg aztán hacsak nincs nagyon hideg a lakásban nem lesz semmi baja.
2010. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A lányom is leveszi néha, de nem engedem neki. Szólj rá, hogy ne csinálja. Ha ilyen dolgokban sem tudsz te lenni az irányító, mi lesz később?
2010. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, nekem egy 7 évesem van. Hazaérünk az iskolából, leveszi a cipőjét, aztán a zoknit-ha ez megvan jöhet a többi :D A harisnyával nehezebb dolga van, ahhoz azért először a kabáttól kell megszabadulni. :)
2010. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen tudja,hogy nem örülök neki,tudja mit szabad és mit nem.Gondolom azért ő is tisztában van vele,hogy nem követ ezzel el olyan ördöngőséget. Egyébként ha kimegy a konyhába,mindig kéri a papucsát,mert tudja,hogy ott nem lehet mezítláb. :)

Szóval nincsenek nevelési problémáink egy zokni miatt.

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést,kinél meddig tartott.

2010. nov. 25. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém hét hónapos csak és talpas rugikat, nadrágokat adok rá, mert 2-3 hónapos kora óta lerángat zoknit, tutyit, még tépőzáras csizmát is. Azt gondoltam, hamarosan elmúlik ez:).
2010. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk 6-7 honapos korban kezdodott, vagy inkabb erosodott fel igazan es meg mindig tart. Most 11 honapos. Most meg "csak" a zokninal tart, de neha mar probalkozik a cipovel is. A fejen meg abszolute nem tur el semmit, se kendot, se sapkat, se kapucnit, se semmit.
2010. nov. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!