Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltást hova kapják...

15 hónapos oltást hova kapják a babák? Ti babátok hogyan viselte? Esetleg belázasodott?

Figyelt kérdés
köszönöm
2010. nov. 28. 17:33
 1/6 kisnita ***** válasza:
Karba és combba kapják. Az én fiam nem lett beteg utána.
2010. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Karba mert csak 1 kapott és be is lázasodott 1 hétre rá.
2010. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem a combjába kapta a fiam, de már nem nagyon emlékszem erre. De azt tudom, hogy semmi baja nem volt tőle, se pötty, se láz, se hőemelkedés.. semmi. pedig nagyon tartottam tőle... de szerencsére semmi gond nem volt.
2010. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi holnap megyünk erre az oltásra,remélem nálunk sem lesz gond....de sírás az tuti!:(


köszönöm az eddigi válaszotokat!!!!jöhet még:):)

2010. nov. 28. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
kisfiam kettöt kapott mindegyik combjába egyet, semmi baj nem volt töle.Sok sikert holnapra!!!!!!!!!!
2010. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet karba,egyet combba kapott. Kis hőemelkedése volt,és kb a 10-dik napon kis apró pöttyök jöttek elő,de másnapra majdnem mind elis múlt.
2010. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!