Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérjünk így Karácsonyra a...

Mit kérjünk így Karácsonyra a családtól?

Figyelt kérdés

Fiam januárban bölcsibe megy.Elhangzott a nagy kérdés,hogy karácsonyra mit szeretnénk és olyan ajándékokat (is) kérnénk,ami hasznos lehet a bölcsibe menet neki.Autót és ilyeneket egyébként is fog kapni,nem ajándék helyett gondoltam a dolgokat.Mi lenne hasznos,bölcsis zsák,body vagy ilyesmi?Vagy van még,amit érdemes?Mire lehet szükség?

Tapasztalatokat főként várok és nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2010. nov. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Benti cipő, melegítőruha, gyerekvitaminok (mindent összeszednek egymástól).
2010. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Várok még!:)
2010. nov. 30. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hótaposó, zoknik, harisnyák, pamut nadrágok bentre. Nálunk nem kellett ágyneműhuzat, kispárna viszont igen, huzat nem. Törölközőt is adtak, és kis tároló zsákokat is. Esetleg fogkefe, fogkrém, fogmosó pohár, valami szebb.
2010. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Biztos majd lepontoznak, de a gyerekemnek Karácsonyra játékot kérnék, aminek Ő örül, nem pedig fogmosópoharat, meg oviszsákot ami KELL... Sosem értettem amikor egy gyerek hótaposót, meg jégergatyát kapott karácsonyra. Egy gyerek hol tud örülni egy hótaposónak? Pedig az ajándékozás erről szólna, nem?!?!!?
2010. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
utolsó vagyok: bocsi, most látom, hogy írod valahol, hogy nem ajándékként kérnéd. Csak a főcím alapján ("mit kérjünk így karácsonyra?") azt hittem...
2010. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizony!Elsősorban aminek Ő ÖRÜL ,de szerencsére annyian vannak a családban,hogy kérhetünk hasznosat is:)
2010. dec. 3. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!