Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek ennek a borostyánláncn...

Hisztek ennek a borostyánláncnak? Vagy hasonló mint a homeosbogyók? Valaki hisz, valaki nem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A h.bogyókban nem hiszek, de a borostyánt szeretem. Ha hasznos, ha nem. Nekem tetszik maga az anyag.
2009. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Homeosbogyók beváltak a fogzásra! Inkább, mint, hogy fájdalom csillapítót, lidokaint adjak a pár hónapos gyerekemnek! Majd ha nagyobb lesz akkor adok neki fájdalom csillapított, de addig inkább természetes gyógyhatású készítményekkel segítek neki. Eddig mindig beváltak!!!!

Én a borostyánláncban kételkedem, de valakinek meg az vált be! ízlések és pofonok!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mármint mit mondott neked ez a borostyánlánc? Vigyázz, mert csak szédít :-)


Amúgy én is azért használnám, mert szép. Más haszna nincs - de ez nem elég?

2009. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En ezzel pont forditva vagyok. A homeos bogyokban hiszek, a borostyanlanc hatasaban nem. Ettol fuggetlenul tetszenek a borostyan ekszerek.
2009. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak hit kérdése,ezek tények.A babám biztos,h nem tudja,h én homeopátiás bogyót adtam neki fogzáskor,mégis amikor már 2 napja rendszeresen adtam,nyugodtan aludt,látszott,h nincsenek olyan fájdalmai,evett,stb.Láncot még nem vettem,de szándékozom.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2-3 hete használjuk a láncot,és mondhatom nyugodtabban alszik.Bár még csak 2,5 hónapos,de nagyon hasfájós volt-mert már az is csökkent.Meg amúgy is tiszta édes tőle a fiam,olyan vagány a lánccal
2009. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Hol tudnék venni ilyen láncot?

2009. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2009. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van láncunk és mikor ráadtuk kb fél óra múlva majd "kiájult" a pihenőszékéből a keveset alvó nyafogós fiam....azóta jobban alszik.Egyik éjjel orditott mint akit nyúznak nem tudtam mi baja és reggel vettem észre hogy valahogy kikapcsolódott a lánc a nyakából.A homeópátiában is hiszek persze csak ha megfelelő a bogyó megválasztásával lehet hatásos anélkül semmit nem ér az egész....

7,5 hós baba anyukája

2009. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tehát altató hatása van?
2009. jan. 16. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!