Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ellenzi a védőoltásokat,...

Aki ellenzi a védőoltásokat, miért teszi?

Figyelt kérdés
Első babám van, most lesz 3 hónapos, és most fog oltást kapni először (a kórházin kívül). Pár helyen hallottam utalásokat, meg olvastam, hogy ellenzik az oltásokat anyukák, meg 'megbeszélik az orvossal'... Sajnos sose tudtam rákérdezni, és el se tudom képzelni miért, vagy mi a baj az oltással? Tapasztalatok? Elmagyaráznátok?
2010. nov. 30. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat - még rá kell menni az "EU-oltások" linkre és ott láthatóak az oltások.
2010. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Németországban, Angliában visszatértek a régi, elfelejtett betegségek. Mert bizony a föld elmaradottabb részein vannak ezek a betegségek és pikk pakk elterjedhetnek.

Úgyhogy én abban biztos vagyok, ha nem lenne oltás, akkor visszatérnének a betegségek.

2010. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Németországban éltem 6 évig, nem rég jöttünk haza. Semmilyen régi betegségről nem volt hír és nem is tapasztaltuk. Ha ez valóban így lenne, akkor már reggeltől estig ezzel lenne tele a híradó és szuperebbnél szuperebb oltásokat dobnának piacra, amit most gyorsan minden felelőségteljes embernek be kellene adni, hogy megállítsák a világ végét.
2010. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

gondolom, akkor csak vicc ez a cikk és a kanyaró elleni oltás népszerűsítéért hazudnak benne

[link]

2010. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Érdekeseket írtok.

Azt nem akartam részletezni, hogy nem Magyrországon élünk jelenleg. De ezek szerint nem maradunk le sok mindenről, mert Csehországban vagyunk...

Most nem tudom sírjak, vagy nevessek...

2010. dec. 2. 08:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem ertek azzal a valaszoloval egyett aki szerint kevesebb vedo oltast adnak kulfoldon mint Magyar o-n.

Mi Kanadaba elunk. Mindig megerdeklodom az otthoni kotelezoket,meg persze itt is tajekozodom de 1 eves korig honapra pontosan ugyanazokat az oltasokat kapta a fiam mint amit Magyar. o-n kapott volna.

Sot!!!

Legutobb a 15 honapos oltason voltunk es a kotelezo mellett a chickenpox vagyis a baranyhimlo elleni vedooltast is megkapta ami tudomasom szerint Magyar o-n nem kotelezo viszont itt Kanadaba igen.

Es meg valami.

Itt a gyereket se ovodaba se iskolaba nem veszik fel ha nincs oltasi konyve amibe le van irva,hogy minden kotelezo oltast megkapott. A legtobb munkahelyen is kerik.

noerti

2010. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!