Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lakásban hol hagyod szabadon...

A lakásban hol hagyod szabadon jönni-menni a kúszó-mászó babádat?

Figyelt kérdés
Eddig csak a nappaliban szőnyegen játszottunk. Végre mászásból nem vált kúszásra, főként ezért féltettem eddig a kőtől, mert hideg lenne a hasának. De nagyon szeretne másfelé is szétnézni. Te hagyod? Pl. konyhában. Nem akarom, hogy túl kicsi legyen a mozgástere.
2010. dec. 1. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hagytam szétnézni mindenfelé, de a fiam nyáron volt ebben a korban, könnyebb dolgom volt. Öltöztesd fel jobban, aztán hadd kíváncsiskodjon máshol is. :)
2010. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol.2 szobás lakásunk van. Csak a hálóban van szőnyeg.Sosem fázott fel, inkább a nappaliban kúszott inkább, mint a többi helyiségben.
2010. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Húztam rá plusz pulcsit vagy hosszuujjut és mehetett mindenfelé. Egy fél órácskától nem lesz baja.
2010. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol.2 szobás lakásunk van. Csak a hálóban van szőnyeg.Sosem fázott fel, inkább a nappaliban kúszott inkább, mint a többi helyiségben.
2010. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindenhol hagytam mászni.Sohasem fázott meg.
2010. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak kúszik. Csak a 2 szobában van parketta, az előszobában, konyhában járólap van, ami nagyon hideg. Mégsem zárhatom be a szobába, mert folyton ki akar jönni ha már elunta magát ott. Ilyenkor kap egy plusz mellényt, és egy rövid időre kijöhet. De nem engedem neki sokáig, mert félek, h. megfázik.
2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol hagytam, a szobák parkettásak, a konyha és a folyosó járólapos. Nem fázott fel sosem. A pelenka nagyon sokat véd! Ha adsz rá egy meleg nacit és egy pulcsit, semmi baja nem lesz.:)
2010. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egész nap, mindenhol mászik. 9 hónapos.
2010. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Enyém is mindenhol mászott, kúszott, még a kövön is. Nem fázott meg emiatt egyszer sem.

Mindig volt rajta body, póló, mackónadrág. Nyáron pedig csak body.

2010. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is hagyom ot maszni minden fele de sajnos a konyhaba nagyon kell figyelnem mert elcsuszik a jarolapon es mar tortent baleset, hogy maszott utannam ezerrel megcsuszott a keze es jol beverte az orrat a jarolapba meg a homlokat. Neha fel akar allni mert megkapaszkodik a konyha szekrenybe es van, hogy csak gondol egyet, elengedi majd eldol es a jarolapon koppan. Nem banom, hogy kijon utannam, csak ha a konyhaba szabadon engedem semmit nem tudok tolle csinalni. Nem az a baj, hogy elesik mert meg kell tanulnia hanem az, hogy a jarolapra esik. :( Igy en a konyhaba bebikomp-ba teszem es amig teszek veszek o jarkal fel ala. Mashol eleg biztonsagos a lakas, nappaliba is vannak a jatekai, ott pakol, maszik, eloszobaba is maszkal, halo szobaba is lehet neki meg a sajat szobajaba termeszetesen. En csak a konyhaba meg a furdobe nem tudom szabadon engedni a jarolap miatt. Mashol van parketta de rajta van szonyeg.
2010. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!