Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik.És nem az ára miatt(mi is 100 ezerért vettünk,de teljesen más milyet)
2010. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik. ha csak sport kocsit akarsz, akkor én ezt ajánlom:


[link]

2010. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd meg... Nekünk volt. Én imádtam, nagyon könnyű irányítani, összecsukni-kinyitni, jól elfér a csomagtartóban, szóval szuper. Ellenben a fiam képtelen volt benne aludni. Amig ücsörögni kellett addig elvolt benne, de ahogy fáradt és ledöntöttem, hát konkrétan a lába égnek állt, és a kagyló ülés miatt szörnyen kényelmetlen volt neki, azonnal ordított benne:(

Eladtuk gyorsan.

2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

17:44

Lehet maradi vagyok, de nekem a babakocsi 4 kekrű és olyan hagyományos formájú, nem olyan, mint valami futurisztikus irodai szék

2010. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez egy szuper kocsi!Imádom a Quinnyt!Nekem is drága kocsim van(nem Quinny),de most majd lecserélem kicsi sportra az Quinny lesz!Én tuti megvenném!De lehet nem újonnan,Tesz-vesz,Vatera ,nagyon jók vannak szettben alighasználtan jóval kevesebbért!Érdemes szétnézni!
2010. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hát én tutira nem vennék ennyiért sportkocsit! mert hogy ahogy nézem ez csak sportkocsi. arra is kell gondolni szerintem, hogy mennyire tudod kihasználni. ha minden nap nagyobb utakra használod(bevásárlás, séták, barátnőzés) akkor oké, de ha csak egy- két sétára használod akkor szerintem megteszi valami olcsóbb is. nem gagyi, csak olcsóbb, pl. a preg prego aria nagyon jó! mindamellett baromi jól néz ki az kocsi
2010. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszik, ennyi pénzt meg főleg nem adnék érte... nem praktikus, kint van belőle mindenhol a baba...ááá...

Nekünk ilyen van és imádjuk...aludni is kényelmesen tud benne a 9 hónapos fiam. Ja és az ára sem húzós egyáltalán.


[link]

2010. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma megyünk megvenni a kocsit,de inkább a világoskéket választottuk.Remélem nem bánjuk meg
2010. dec. 3. 10:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy a döntő többség lebeszélt(és nem azért,mert irigyek),meg is veszed.Nem is értem miért volt fontos,ki mit gondol róla...
2010. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!