Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fertőtlenítő chicco folyadék,...

Fertőtlenítő chicco folyadék, vagy kifőzés? Melyiket alkalmazzátok?

Figyelt kérdés
Aki a kifőzi az üvegeket, hogyan csinálja? Úgy értem forrástól számított 5 percig "rotyog"? Soha nem lett baja semminek? És külön edényetek van erre, vagy olyan, amiben főzöl is?
2010. dec. 6. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én is a mikroba sterilizálom,a mellszivóhoz kaptam a sterilizálot.A mellszívót már nem használom azt elajándékoztam de a sterilizálót megtartottam.:)
2010. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2010. dec. 6. 15:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkét módon szoktam fertőtleníteni. A Chiccoval az a bajom, h. nagyon erős a szaga, és a cumit hiába mosom le utána, mindig olyan illatú. Ezért ezt már ritkábban használom, csak utazáskor inkább.

Van külön kifőző edényem, forrás után 5 percig főzöm befedve, pár csepp citrom levet teszek a vízbe, h. ne legyenek vízkövesek a cumisüvegek.

2010. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Chicco folyadékba 2 hetente 1x,mikrós sterilizálóba hetente 1X!Most 6 hós!A mikrós sterilizáló tényleg nagyon jó,nem lesznek vízkövesek,kb: 3 e ft-ért vettem a madaras tescoba!
2010. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!