Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok ha másfél...

Rossz anya vagyok ha másfél éves gyermekemnek adok minden nap csokit, krukiót, cukrot?

Figyelt kérdés
Mást nem akar enni.
2010. dec. 7. 13:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nálunk sincs "menetrend", és az én gyerekem is akkor eszik amikor éhes, nem akkor amikor úgy érzem ideje van.

És ez nem azt jelenti, hogy nem eszik rendesen, csak nem 8:00 a reggeli ideje, hanem tól-ig valahol reggelizünk. Van amikor reggel 6kor kéri a reggelit, van amikor 10kor "reggelizik". Ez az aktivitásától is függ, ha csak csücsülős játékot játszik, nem eszik 14óránál előbb bármit is adnék neki, ha olyan mint a búgócsiga, akkor 11kor már tobzódik az ebédért.

Rugalmasabbak is vagyunk néhány menetrendes családhoz képest, nem kell rohanjak a kicsivel, mert jajjj etetés idő.

Ezért nem hiszem, hogy kamu lenne. És sajna szomszéd gyereken látom, hogy jobban ízlik neki a nasi főételnek, mint a főtt étel, mert úgy lett szoktatva...

2010. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
írd le légyszi egy napját. mikor mit csinál és mikor mit és mennyit eszik. úgy könnyebb segíteni.
2010. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10%

Miért lennél rossz Anya?

Sztem minden gyerek kap csokit...

2010. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 15 hónapos.minden nap kap valami nasit.vagy egy szelet csokit,vagy kukót.mikor melyik.DE szigorúan csak délután kaphat ebéd után.szerintem attól nem vagy rossz anya hogy adsz a gyermekednek,de próbáld meg minimalizálni,hogy a rendes kaját egye inkább.nálunk volt hogy nem kapott 2 napig nasit,mert nem akart rendesen enni(akkor még összevissza adtam neki én is a nasit) és utána beállt a kaja is meg a nasi is.már nagyon ritkán kér délelött.

egyébbként mi 5-en vagyunk testvérek.minden nap kaptunk valami csokit.nem vagyunk sem elhízottak,sem cukorbetegek és a fogaink sem rosszak.napi 1 csoki kell a boldogsághormonnak.

2010. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"mást nem akar enni". azt elhiszem. melyik gyerek enne mást mint ilyesmit, ha van rá lehetősége??? Ez a te hibád, és igen, ebből a szempontból nagyon rossz anya vagy! itt nemarról van szó, hogy ad neki néha, vagy neadjisten minden nap, hanem csak azt eszik. ez bőven kimeríti az abnormális fogalmát. és az hogy akkor ezsik amikor akar az se jó. nlunk sincs olyan, hogy akkor 8tól reggeli, hanem kb. 8kor, van hogy előbb, van hoy később. de megvan, hogy igenis, van reggeli, és ebéd és vacsora. és asztalhoz kell ülni. és enni kell nem bohóckodni. nincs olyan, hogy ha nem etted meg az ebédet , nem kapsz kekszet vagy csokit vagytudoménmit. viszont ha már odaül az asztalhoz, akkor eszik is, mert szereti a főztömet, ha nem ültetem oda, akkor nem eszik. itt a mértéken van a hanygsúly! bár én nem adok neki mindennap csokit, cukrot végképp nem, lesz még ideje bőven, hoyg elromoljanak a fogai, de nem tartom ördögtől való dolognakl .viszont amit te csinálsz, az ne haragudj, de eszméletlen! igenis megérdemled a leb@szást, ha ez igaz. a helyedben szépen elzárnám a sok vicket vackot, kaphat belőle, szigorúan főétkezés után, és nem mértéktelenül, hanem egy kocka csokit, egy cukrot, és punktum. azonfelül hogy roppant egészségtelen ezzel tömni a gyereket, még az étvágyát is elveszi a főétkezésekhez.

bocs, de ez az őszinte vélemyénem, nem akartalak megbántani.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként gyönyörű, hogy nem etetem a 14 hónapos gyerekemet édességgel, és ezért le lettem pontozva... sok észlény idióta...
2010. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!