Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan beszéljem le anyósomat...

Hogyan beszéljem le anyósomat élete legrosszabb döntéséről?

Figyelt kérdés
Anyósom mindíg is vágyott még egy gyerekre. Nemrég abbahagyta a fogamzásgátlót, és teherbe esett. Most 39 éves. Együtt élünk, és nagyon imádja a kisunokáját, de még mielőtt én terhes nem lettem is elmondta ezt a vágyát. Mikor hazajött a nőgyógyásztól rettenetesen boldog volt, nekem mondta el először, alig várta hogy az élettársa is hazaérjen. A hím (viselkedése uán nem érdemli meg a férfi megszólítást) kijelentette, hogyha anyós megtartja a gyerekeket (ikrek) akkor elhagyja. Anyós nagyon szomorú és komolyan fontolgatja az abortuszt, mert szereti ezt a hímet.
2010. dec. 13. 14:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pasi végett soha nem vetetném el a gyerekemet.Tudom,hogy nehéz egyedül,de akkor se.
2010. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
39 éves az anyósod? ez nagyon komoly. tök jó lehet:) én nem hinném, h 1 pasi döntése alapján elvetetném a gyereke(i)met. nehéz egyedül, de akkor se. ráadásul ennyi idősen simán taláhat normális párt. szóval hajrá, én drukkolok neki és a babáknak!!!
2010. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi miatt nem vetetném el a babákat.Szégyellje magát a férfi hogy választás elé állítja.Te meg segíts neki mindenben amiben lehet.Sok erőt és kitartást kívánok nektek.
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Tegye mércére,melyik a fontosabb,az ő boldogsága,vagy az uráé?Férfit kap másikat,ha elhagyja,gyereket nem.39 éves,nem biztos h lesz még lehetősége szülni életében.Amúgy az ilyen férfi nem is érdemli meg,hogy vele maradjon.Egy babát elvetetni is szörnyű dolog,kettőt meg pláne.Bennem ezek ötlöttek fel.
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerény véleményem szerint "élete legrosszabb döntését" már meghozta, amikor összekötötte életét ezzel a "hímmel".

Merthogy ő ugyanúgy "bele tette a részét"...


De félre téve a cinizmusomat. Szerintem ha meg akarod tartani (legalább) anyósoddal a jó viszonyt, akkor ne befolyásold. Lehet hogy együtt éltek, de ez egyedül az ő döntése illetve az ő döntésük kell legyen.


Ha konkrétan megkérdez Téged, hogy szerinted mit csináljon, akkor megmondhatod neki persze, hogy Te a babákra szavazol, de egyébként ne szólj bele, később ráfázhatsz erre, függetlenül attól, hogy pro vagy kontra dönt.

2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm is 39 éves és ikreket vár. Igaz, neki még nincs menye :)))) De ilyen horderejű dologba úgy érzem, senkinek sincs joga beleszólni. Főleg egy terhességről lebeszélni valakit. Itt emberek életéről van szó. Ez az ő dolga. Ráadásul 39 évesen még bőven fel is tudja őket nevelni. A "hím" meg menjen a fenébe.
2010. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
azért álljunk csak meg egy szóra! És az anyósod erről tájékoztatta a pasiját? Most hirtelen nem akarja vagy csak bele lettt kényszeritve egy anyósod által elkövetett magánakcióba? Nem mindegy!
2010. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
magánakcióból nem lesz terhesség:D:D
2010. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Magánakció: sutyiba leteszem a tabit és a párom nem tud róla kac kac kac...
2010. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
én is annyi vagyok,és nagy és egy 2 éves gyerek anyukája.tudod megértem anyósod.Ennyi idősen azért már nem csak úgy belevág az ember hogy majd lesz valahogy,mert nem.ha végig gondolja,hogy egyedül nem fog megbirkózni 2 kicsi gyerek felnevelésével akkor én is elvetetném.viszont nem értem miért hagyta abba a fogamzásgátlót,és miért nem beszélte ezt meg rendesen az élettársával,mert azért ahogy most reagál,nem azt mutatja hogy egy stabil jol működő kapcsolat ez.ilyen körülmények közt én sem biztos,hogy bevállalnám 2 pici világra hozását.de kitenném a pasi szűrét az bizti.
2010. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!