Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg önállóan...

Hogyan tanítsam meg önállóan elaludni 8 hós babám?

Figyelt kérdés
Már annyira kivagyok. Kisfiam egyszerűen kikészít, sajnálom, de így van. Este 8-9 körül alszik el, aztán 20 percenként felordít, csak akkor nyugszik meg, ha ringatom. Tápszeres, a cumit meg utálja. Tudni kell, hogy 10 kiló, és le van engedve a kiságya, tehát hajolgatni Vele elég nehéz, főleg, hogy még a hátam is tönkrevan. Aztán van 4 óra nyugi, majd újabb üvöltés, órákon át! A gyerekorvos azt mondta, 15 percig hagyjuk sírni, aztán menjünk be, csitítani, de az a halyzet, hogy annyira behergeli Magát a baba, hogy már levegőt sem vesz szinte. Aztán 30-45 percet hüppög-bőg még a karomban. És akkor már indul is a nap. Most állt fel, de leülni még nem tud állásból, így nappal sem tudok kikapcsolódni, hacsak egy porszívúzás erejéig is (vagy csak ritkán). Ne értsetek félre, nagyon szeretem, de fizikailag úgy kivagyok, hogy már bőgök. Nem gondolom, hogy ez így természetes, nem akarom 3 éves korában is ringatni, azt akarom, hogy tudjon jókat aludni. Férjem reggeltől estig dolgozik, nagyszülők messze élnek. Ha van valami jó módszer a sírni hagyáson és a közös ágyba vételen kívül, kérlek, írjatok!!!
2009. jan. 21. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
napközben nem tudod kivinni a levegőre? a séta jót tesz mindkettőtöknek.
2009. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szió!

Nem vagy egyedül a problémáddal.Sajnos az én kislányom nemrég múlt 7 hónapos és ő is felsírja magát éjjel van hogy nem is alszik vissza 1óráig nézegetjük egymást.Mi egy szobában vagyunk vele(nem tudjuk még megoldani a külön szobát.) és nem hagyhatom sírni 10 percekig ,mert akkor nem alszik az egész család és én is ideges és fáradt leszek ha nem pihizek.:( de nem is bírnám hallgatni a sírását.egyszer próbáltam de már a végén én is sírni kezdtem,hogy milyen szívtelen vagyok úr isten!!!!

Van,hogy a fogától sír,van ,hogy a büfi és puki bántja de van,hogy semmi sem jó csak ha cicre teszem.De mi lesz ha már az sem segít? És nem jó ha cici függő lesz.

Nehéz és én is várom a segítséget veled együtt.

7 hónapos kislány anyukája

Szóval

2009. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 hónapig mi is ezt csináltuk, majd adták az ötletet, hogy rákjuk máshova az ágyat, még aznap átforgattuk a szobáját. És lám egyedül alszik. Kezdődött hogy csak 5 kor ébredt fel majd 6 kor most fél 8 kor kell fel és fél 9 kor rakjuk le este.

Egy próbát megér!

SOK SIKERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a helyzet nálunk is, több éjszakát töltöttem a fotelben, és szinte egész éjszaka cicizett, amikor felriadt.

Azóta kiderült hogy a foga jött. Próbáld ki a homeopátiás szerek valamelyikét, ha a foga bántja.Plö: chamomilla 5 ch 5 golyócska elalvás előtt, vagy Dentinox az ínyre kenve.

Lehet hogy a poci bántja, próbáld meg használni az " angol vizet" köménymagolaj vizes oldata.


Látom hogy nem preferálod, de esetleg próbáld meg egy éjszakára bevinni az ágyadba, ha nyugodtabban alszik, akkor rád van szüksége, és nem érzi magát biztonságban ha nem vagy vele.


Ne hagyd sírni, még 15 percig se, mert bepörög, az eredményt te is ismered. Én azonnal odamentem hozzá, ha baja volt, egy idő után abbahagyja a pánikolást, és bízik benned. Mi kipróbáltuk a babahintát is, napközbenre az bejött.


Mindenképpen érdemes kipróbálni a zenét nyugtatóul, ami nekünk bejött, annak átküldöm priviben a linkjét.

Sok sikert!

2009. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindennap sétálunk, a lakást-szobát átrendezni nem lehet, mert így is nyomorgunk. A Dentinoxot azonnal lenyalja, a homeopátiát nem alkalmazhatjuk, mert mindkét szülő allergiás...úgyhogy marad a megbolondulás.
2009. jan. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!