Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a lányomnak ha nincs miböl? . Mielött lehurrogtok férjem 1 éve elhagyott igy egyedül vagyok . Nehéz. Ráadásul lányom cukorbeteg is igy a kis gyedemet felörli a sok kellék gyogyszer . és az élelem

Figyelt kérdés

tudom hgy nem ez a lényeg de még is szeretnék valamit. nekem sem volt soha igazi karácsomom igy tudom milyen . . sajnos nincs pénzem igazán még ruhácskákra sem igy az sem megoldás..

esetleg valaki aki ügyeskezü anyuka irna ötletet hogyan készithetek szép kis használható játékocskákat.


2010. dec. 16. 16:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

boldogsággal tölt el hogy vannak még olyan jobb modu anyák is akik nem csak az eget nézve a vásárlás lázában megfeledkezve az ijen anyákrol is mint én tesznek.. nagyon megköszönném szivességedet..

ha teheted segits.


mégegyszer köszönöm ..nem gyözök hálás lenni:-) nektek.

2010. dec. 18. 09:09
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Uton van 1 kis csomag Nektek Kvarrol. Elmeletileg holnap megkapod, ha nem lennel otthon akkor el kell menned erte a postara. Remelem kellemesen fognak tellni az unnepek. A legfontosabb, hogy szeressetek egymast. Olelem es puszilom a pici lanyodat es teged is.
2010. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de csak karácsony után fog megérkezni az én csomagom...ne haragudj, de elúsztam a nagy zűrzavarban.

Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

remélem idöben odaért a "Jézuska" 24.-e elött?!

Kellems Karácsonyt

2010. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
igen . ide ért kaptunk 4 csomagot. nagyon szép dolgok voltak benne játékok és kisruhák .. itt is szerteném megköszönni a feladóknak. remélem egyszer én is fogok tudni segiteni valakinek..
2010. dec. 26. 15:58
 26/31 anonim ***** válasza:
És, örült a kislányod? :-)
2010. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
igen egy 20percen keresztül pakolgatta plüssöket .. a legót kibontottuk építünk azóta szonte óránként berakjuk a macikat:-) és a kis formákat a helyére rakjuk ..:-) mindig huzigálja a nagy zsák legot utánnam akonyhába hogy épitsünk..aranyos nagyon:-)
2010. dec. 27. 20:57
 28/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Rég jártam a gyakorikerdesek.hu oldalon, csak most találtam Rád. Remélem jól teltek az ünnepeket, olvasom, hogy nagyon kedves volt a többi hozzászóló és szebbé tette az ünnepeketeket. Azért vannak még rendes emberek, kedves tőlük, hogy küldtek ajándékokat. Nekem is van egy cukorbeteg kisgyermekem, igaz fiú és nem kislány, alig idősebb, mint a te lányod, de biztos tudnék én is neked küldeni hasznos dolgokat, ami az én kisfiamat már nem érdekli. Kérlek küldd el nekem priviben a neved és a címed!

Kérném továbbá, hogy írjál kicsit magatokról! Milyen idősen lett a kislányod cukorbeteg, hogy derült ki, milyen kezelést kaptok?


Üdv

2011. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
szia kedves utolsó válaszoló .. nincs kiirva hogy privát küldése .. igy nem tudok irni de nagyon szivesen irnék magunkról..sajnálom hogy ti is igy vagytok..
2011. jan. 13. 11:05
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj a köv. email címre nekem:

hopihe45@gmail.com


Várom leveled!


Üdv:

Dóra

2011. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!