Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nembírom tovább, teljesen...

Nembírom tovább, teljesen kiborít a kislányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretjük de egyszerűen kimerültem!! Sosincs nyugodt éjszakánk mert sokat kel szopit kér, ha nem adok neki akár 5 órát is fennvan és nyüszög, álandóan nyafog napközben, ö-ö-ö mutogat hogy ezt kér azt kér, ide menjünk, oda menjünk, sosincs egy perc nyugtom, egyedül szinte semmit sincs el, hiába foglalkozok vele mindennap órákat, rengeteget dajkáljuk én is és apja is, visszük magunkal ha megyünk valahova mert nagyon élvezi, rokonokhoz is járunk gyerekekhez, úgy érzem mindent megkap, de amint hazajövünk csak szenvedünk , éjszaka alig tudok pihenni, próbálok türelmes lenni de úgyérzem nembírom tovább, ilyenkor ingerült vagyok és türelmetlen és emiatt rossz anyának érzem magam

15 és fél hónapos


2010. dec. 26. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A fogjövésre pedig használhatsz dentinox gélt, azt elzsibbassza a fogínyét, ezen át kell esni, nem tudsz mint tenni. Ilyenkor amúgy is nyügisebbek. Ne félj segítséget kérni, szülőktől, pl. ha elmennél moziba a pároddal, v. csak egy du. szeretnél kettesben lenni, nem szégyen ha megkéred őket, h legalább hétvégén egy du-t vállaljanak be.

Az én kislányom hasfájós volt a 4. hónapig, és én már azt hittem kiugrok a harmadik emeletről, annyira fáradt voltam. A férjem küldött el sétálni, h ne készüljek ki, de akkor meg lelki-ismeretfurdalásom volt magukra hagytam, mindenen túljutsz majd. A köv. babánál már tapasztaltabb leszel, ha nem ment el a kedved tőle:)

2010. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kedves 19:12-es válaszoló, elejétől kezdve velem alszik úgyhogy ez nem újdonság nálunk tehát nem segíthet :(
2010. dec. 26. 20:05
 13/26 A kérdező kommentje:
Kedves 19:18-as válaszoló, tejépéet szoktam neki alvás előtt adni, de akkor is felkel ha egy vödörrel megevett belőle
2010. dec. 26. 20:06
 14/26 A kérdező kommentje:
Kedves 19:24-es mindent megkap mert születése óta mindíg kapott cicit amikor csak igényelte.. éjszaka is. Most próbálkozom abbahagnyi az éjszakai szoptatást mert műár teljesen kimerültem, ezért megrpóbáltam nem adok neki cicit, megdajkálom, kap vizet, de nem adok cicit, de 5 óra fentlét után feladtam...
2010. dec. 26. 20:09
 15/26 A kérdező kommentje:
És mint írtam velünk is alszik...
2010. dec. 26. 20:10
 16/26 A kérdező kommentje:
Kedves 19:54 sokmindent adtam már neki fogzásra de nem látom hogy bármi használna mert nincs különbség igy is ugyis felkel, és napközben is nyüszög :( Hát igen, muszáj lenne kikapcsolódnom de ha itthagyom és elmegyek lelkiismeretfurdaládsom van...
2010. dec. 26. 20:13
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

az enyém közel másfél éves, de egész áldott nap ez megy, megfogja a kezemet és húz, és mutogat, és menni kell, és csinálni amit ő akar

1 percre nem lehet egyedül hagyni ezt szó szerint mondom!

de mindig ilyen volt, megszoktuk, mi nem bírjuk üvölteni hagyni, csak mert nincs kedvünk hozzá

ja és éjszaka nem alszom, mert csak kb éjfélig alszik a kiságyban, utána mellettem, de ezzel sem tudok mit csinálni, ha nem veszem ki ordít, nem bírom azt hallgatni :(

szóvak ki vagyok én is, tanácsot nem tudok adni sajna, ez egy ilyen időszak, a szeparációs szorongás másfél éves kor körül újra előjön azt olvastam, nálunk ez tombol tutira, majd változik a helyzet idővel :)

házimunka meg amikor alszik, ill amikor apa átveszi munka után

2010. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Akkor ugyanabban a cipőben járunk :(

:)

2010. dec. 26. 21:23
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

Akkor hagyjátok csak....majd 10 évesen is igy álltok hozzá hogy nem birom hogy nyekereg kicsit???,



Idő elött a fejetekre fog nőni,és ezt ki is fogja használni.


Csak igy tovább!

2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

utolsó!nem kis nyekergésről, hanem üvöltésről volt szó... mindegy.én sem hagyom sokat sírni.

én is megértelek, 8 és fél hónapja nem aludtam ki magam. a babám 1-3 óránként kel és csak cicin alszik vissza. mellettem alszik, de így is marha fárasztó. állandóan ideges vagyok és féltem a kapcsolatunkat is a párommal emiatt.de nem lelek megoldást. kitartás neked és a többieknek is. én bocs, hogy segíteni nem tudok, de nekem jól esik olvasni, hogy nem vagyok egyedül, hátha neked is :)

2010. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!