Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nembírom tovább, teljesen...

Nembírom tovább, teljesen kiborít a kislányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretjük de egyszerűen kimerültem!! Sosincs nyugodt éjszakánk mert sokat kel szopit kér, ha nem adok neki akár 5 órát is fennvan és nyüszög, álandóan nyafog napközben, ö-ö-ö mutogat hogy ezt kér azt kér, ide menjünk, oda menjünk, sosincs egy perc nyugtom, egyedül szinte semmit sincs el, hiába foglalkozok vele mindennap órákat, rengeteget dajkáljuk én is és apja is, visszük magunkal ha megyünk valahova mert nagyon élvezi, rokonokhoz is járunk gyerekekhez, úgy érzem mindent megkap, de amint hazajövünk csak szenvedünk , éjszaka alig tudok pihenni, próbálok türelmes lenni de úgyérzem nembírom tovább, ilyenkor ingerült vagyok és türelmetlen és emiatt rossz anyának érzem magam

15 és fél hónapos


2010. dec. 26. 19:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Elrontottad. határozottnak kell lenni a gyereknevelésben. A nem az 20 perc múlva is nem. Nekem soha nem volt ilyen problémám. Imádom a gyerekem és egy vidám, kiegyensúlyozott baba. 12 hós és ha bezárom a rácsot a szobája ajtaján tudja, hogy anyának dolga van és most önállóan kell játszani. El lett kapatva, ilyenkor ,ár nehéz javítani a szülőnek a hibákat. De nem lehetetlen. Légy következetes, határozott, ugyanakkor tudja a gyerek, hogy számíthat rád, nem hagyod hosszan magára.
2010. dec. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező lehet hogy nem fog tetszeni a válaszom de szerintem is egy kicsit túl körbe van ugrálva. Mond meg neki hogy anyának dolga van most 15 percet nem ér rá. Ilyenkor azért már megértik. Bocsánat hogy ezt irom tudom nem esik jól... de próbáld magára hagyni kicsit, ennyi idősen eljátszanak magukban is egy kicsit. Csak akár 10 percet az is jól jön!
2010. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Bizti hogy a sajat lanyod elemzeset irtad le nem az enyemet?:)tuti ugyanez.en varok,ez az idoszak is elmulik.

nem gondlom hogy el lett kenyeztetve inkabb ugy mondanam hogy ki lettek elegitve az igenyei.egyik gyerek ilyen a masik olyan,nekem is mondtak mar hogy hagyjam egyedul jatszani,de mikor szalad felem krokodilkonyekkel akkor hagyom a fenebe a teoriat es leulok vele jatszani.o meg nem kepes arra hogy egyedul hagyjam,majd eljon az ideje.11hos.kitartas,egyszer vege lesz.

2010. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor kisebb volt elkényeztettétek, nem kellett volna mindig dajkálgatni, meg most sem kellene, egy ennyi idős gyereknek már el kéne játszania egyedül. Az én kislányom egy éves, és elvan egyedül, igaz mindíg ott vagyunk hogy lássam mit csinál, de nem kell vele játszani. persze szoktam neki énekelni, szoktuk nézegetni a mesekönyvet, sok mindent tanítok neki, de nekem is kell egy kis szabadidő.
2010. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%

tegnapi 20.56-os vagyok

az a meglátásom, hogy vannak olyan babák, akik nem tudnak magukban lenni, és vannak olyanok akik rövidebb ideig már tudnak.

de azok az anyukák, akik írják, hogy hagyják sírni, mert meg kell tanulni az önállóságot, meg anyukának is kell szabadidő, azoktól kérdezném, hogy hogy bírjátok ki amíg üvölt a gyerek? közben mit csináltok? nyugodtan főzőcskéztek, vasaltok, vagy esetleg gépeztek? ő meg had üvöltsön szerencsétlen, mert ugye meg kell tanulnia egy mondjuk 15 hónapos babának? már elnézést de én ezt egyenesen kegyetlenségnek érzem

2010. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
19.24-es vagyok, utolsóval teljesen egyet értek.Egy babának nincs esze, ösztöne van,ami azt diktálja , hogy az anyjával akar lenni, ha nem lehet, szorong. egyszerűen nem is értem, hogy lehet ilyen nyárspolgári felfogásban élni, hogy meg kell értenie, meg tanulnia.Ha megértené,mehetne iskolába 1 évesen.., okosak, és ügyesek, nem vitatom, de nem értik meg úgy ahogyan sokan képzelik. Felvenni dajkálni nem elkényeztetés, hanem szeretés, odaadás, törődés, amire szüksége van, nem bőgni hagyás.
2010. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!