Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek sikerül kialakítan...

Mindenkinek sikerül kialakítani egy napirendet? Csak nekem nem.

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos.És nincs napirendje!Egyedül az esti lefekvés van mindig ugyanakkor.De soha nem ugyanabban az időben kel reggel,így mindig minden borul:(((Van hogy egyből éhes ha felkel,van hogy csak másfél óra múlva.Össze vissza!Ez normális?És hiába akarom én betartani a napirendet,ha Ő nem akarja!Másnál is van így?
2010. dec. 27. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. fiam mikor hazajöttünk a kórházból vele 4naposan, percre pontos volt, 4óránként kelt a kajáért. Így az elős naptól volt napirendünk- de nehogy azt higyjétek, hogy szuperanyuka vagyok, mert nem, tényleg a gyerek alakította ki.

2.fiamnál az első hónap össze vissza volt, mert ő is 4óránként kelt, de ő éjszaka kibírt 6-7órákat is, szóval reggel változó volt, hogy mikor ébredt. Viszont neki meg az alvása volt szuper, mert 1hós korára már át is aludta így az éjszakát és a mai napig - 7hós- nagyon jól alszik éjszaka, fel sem ébred, meg sem mukkan egész éjjel.

Azóta viszont jó napirendünk van, én szeretem, mert kiszámíthatók a napok.

Viszont az én tapasztalatom is az, hogy a gyerek alakítja ki a napirendet és nem minden baba tudja ezt rögtön alakítani. Úgy gondolom én szerencsés vagyok ezen a téren a két fiammal.

De végülis amikor már napi 2-t és utána napi 1-et alszanak, akkor már valóban lesz jó napirend. :-)

Jó babázást mindenkinek!

2010. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
19.55-nek!Nem sajnálod felkelteni?
2010. dec. 28. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!