Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposotokat altatgatjátok...

11 hónaposotokat altatgatjátok vagy egyedül alszik el?

Figyelt kérdés
Nálunk kell kb 5 perc, picit jobbra-balra dülöngélek vele, berakom a kiságyba. jó lenne, ha már elaludna magától. van valami tippetek (nem hagyom sírni!)?
2010. dec. 27. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csökkenteni nem tudod fokozatosan a ringatási időt?
2010. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
próbáltam, de ha lerakom előbb, sír....szereti ha félálomba ringatom...
2010. dec. 27. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaz, nem 11 hónapos, csak 9, DE eddig egyedül aludt el, kb. 1 hete pedig nekem is jobbra-balra kell dűlöngélni vele, félig fekvő helyzetben. :(

Remélem, hogy hamar visszaáll a régi rend!

2010. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én sosem altattam egyiket sem (tudatosan), de végülis 5 perc ringatás nem tűnik vészesnek.
2010. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csökkensd az idöt, ne hagyd hogy elaludjon az öledben. Ha pedig sír akkor nem tudsz mit tenni. Te akarod, hogy egyedül elaludjon akkor hagynod kell sirni, ö nem fog magától lemondania rola.
2010. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én 1 évesem 1 hónapja délben egyedül aludt el (ma is), este pedig az ölemben megissza a tápszert, böfizik és utána 5-10 percet dülöngélek vele. Amikor kellően 'szedált' állapotban van, de még a szeme nyitva, lerakom.

Szerintem 5-10 perc egyáltalán nem sok, én 2 éves koráig nem is nagyon várom, hogy tök egyedül, egy jóéjtpuszi után elaludjon.

Nekem megér 10 percet, hogy utána alszik 11-12 órát egyhuzamban!

2010. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21.00 válaszolóval teljesen egyetértek!!!

Nálunk ugyanez a helyzet,5-10 perc az esti tápi után a vállamon,leteszem és alszik reggelig!

Idővel úgyis megtanul egyedül elaludni!


Üdv!Minden jót!

2010. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én altatom, de nem ringatom. Csak beteszem a kiságyba és odaülök mellé a földre, énekelek, simogatom. De amúgy engem is teljesen kikészít, ugyanis van amikor mindez kb. 40 percet vesz igénybe, naponta háromszor. Pont most tökéltem el, hogy valahogy megtanítom egyedül elaludni. Csak nem tudom hogy fogjak hozzá...
2010. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én 16 hónapos fiamat a mai napig altatni kell.elfekszem az ágyon ő rajtam és addig simogatom a hátát,meg addig ringatózunk míg el nem alszik.van hogy 10 perc van hogy 1 óra.de van hogy lemászik rólam és mellém fekszik,majd visszamászik rám.
2010. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 hónapos kisfiamat tök ébren szoktam berakni a kiságyba, simizem 1-2 percig, elköszönök tőle és pár perc múlva már alszik is.

5 percet nem sajnálnék tőle, de őt pici kora zavarja, ha alvás előtt "birizgálom" :)

A nagy is ilyen volt.

Tök jó, de néha olyan jó lenne velük összebújva elaludni, de tényleg csak néha :)))

2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!