Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposotokat altatgatjátok...

11 hónaposotokat altatgatjátok vagy egyedül alszik el?

Figyelt kérdés
Nálunk kell kb 5 perc, picit jobbra-balra dülöngélek vele, berakom a kiságyba. jó lenne, ha már elaludna magától. van valami tippetek (nem hagyom sírni!)?
2010. dec. 27. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5:12-es!Nállunk is ugyanez van!Ő csak egyedül csak a saját kiságyába szeret elaludni!Néha olyan jó lenne eggyütt összebújva aludni és nézném ahogy szuszog...de hát sajna ő nem ilyen!Egyébként ilyen vagyok én is,egyszerüen én se tudok elaludni ha a férjemmel össze vagyunk bújva!

Látjátok anyukák..a két véglet!valaki szeretné,hogy a babája önállóan aludjon el,mi meg szeretnénk néha összebújva lenni velük!

2010. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.

majd meglátjuk mi lesz, minden esetre még így altatom.

buék

2010. dec. 30. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!