Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van fent nálatok...

Mennyit van fent nálatok napközben egy 2 hónapos baba? Hogy "kell" kinéznie egy napjának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

A fiam 20-án múlt 2 hónapos. A mi napun így néz ki:

4-5 körül kel, hami. Utána visszaalszik.

8-körül újra kel, hami, játék, kb. 1 órát felvan, aztán újra elalszik, de ilyenkor csak 0,5-1 órát alszik. Miután felkelt, átöltöztetem, és ha kéri akkor hami. Ezután nemigen alszik már csak délután. 1-2 körül szokott enni, utána általában alszik egy órát, 3 körül hazaér apa, addigra a fiam is felkel, és megyünk levegőzni. Mikor hazaérünk, hami, játék, 6-7 körül fürdetés, attól függően, hogy végzek a házimunkával(mert általában csak akkor haladok valamit, ha délután itthon van apa és foglalkozik a picivel). 8 körül vacsi, és 10 óra felé szokott elaludni, és nem is kel fel, csak reggel 4-5 óra körül. Azon kívül amit leírtam vannak még negyed-fél órás alvások, de ez változó. A babám tápszeres, nagyjából tartja a 3 óránkénti evést. Peluscsere minden hami előtt van.

Nagyjából ez a napirendünk, sokszor sikerül is betartani, persze vannak napok, amikor teljesen az ellenkezője történik :)

2009. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Az én kisfiam 24.-én múlt 2hós. Anyatejes és úgymond igny szerint eszik ezáltal csúsznak a napjaink. De vannak biztos pontok ,ilyen pl.a fürdés 8-kor utána mindig kaja van, és kb.fél 9-fél 10 körül alszik el.Éjjel 1-2körül megint cici, majd 4-5 körül.Aztán délelött kisebb alváok vannak, 11után séta, ez is evéstől függ mikor.Du. 1-2-től mindig otthon vagyunk vele, ekkor vannak a nagyobb alvások.

Nektek hogy megy?

2009. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi reggel 4-5 között kelünk, 3 óránként eszünk, egész nap 1 percet sem alszik, akármit csinálok vele. este 7 kor elalszik reggel 4-5 ig, és alva eszik este 3 óránként. fürdés meg reggel a kaki után.
2009. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az első válaszolónak üzenem, hogy a mi babánk is 20-án született :) Együtt ünnepelünk akkor...
2009. jan. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!