Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat olvasni a Respisense légzésfigyelőről!?

Figyelt kérdés

Még kismama vagyok, légzésfigyalő vásárlás előtt állok, ezért szeretnék tájékozódni a Respisenséről. Nagyon tetszik, hogy pelenkára lehet rakni, hordozható, de nem macerás mindig levetköztetni a picit ha ki akarod kapcsolni? Ha pelenkát cserélek mindenképpen ki kell kapcsolni?

Ha a baba forgolódik akkor nem zavarja, hogy valami oda van csatolva a pelusára?

A leírása szerint ha napi 16 órát használom és háromszor kapcsolom ki akkor 6000 órát működik, ez 250 nap, vagyis lemerül mig a pici egy éves lesz. Elemet pedig állítólag nem lehet benne cserélni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. jan. 27. 15:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Sajnos senki nem válaszolt a kérdésemre. Azóta kipróbáltam a légzésfigyelőt. Nekem nagyon tetszik. Használhatom utazásnál, vagy amikor velem alszik a pici.

Megválaszolva a kérdéseimet. (Hátha segíthetek másoknak.)

Nem kell levetköztetni a kikapcsoláshoz, tudom hol a gombja és ruhán keresztül kikapcsolom. Pelenkacsere során persze mindig ki kapcsolom különben riaszt. Éjszaka azonban nem igen cserélek pelust, így ez nem gond. A babát eddig nem zavarta, hogy ott van. A lemerülésről nem tudok még semmit, mert még csak pár hónapja használjuk.

2009. jún. 4. 18:38
 2/3 anonim válasza:

szia,

nekünk is respisense van,otthon lehet benne elemet cserélni és még egy tartalék elem is volt hozzá a dobozba.

egyébként ua.a véleményem,mint a kérdést létrehozónak.

2012. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö!

Most vettünk mi is ilyen légzésfigyelőt és kicsit bizonytalan vagyok az öltöztetéssel kapcsolatban. Mindenképp pelusra kell tenni, hogy érintkezzen a baba bőrével? Ràadnék még bodyt meg rugit, de így vajon jó? Ha kék fény vilàgít az mit jelent? Nem kéne ilyenkor rissztania?

2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!