Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg, hogy ne...

Hogy értessem meg, hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
anyósom kútvízből főz és én abból a kajából nem akarok adni 1 hónapos babámnak.Nem is a kútvízzel van a baj,de a kút ugyebár a földből nyeli el a vizet.Náluk nincs csatorna és amikor megtelik az emésztő gödör,a tetejéről azt a rengeteg "folyadékot" a kertbe szivattyúzza ki,ami logika szerint valamilyen formában bekerül a vízbe is.Gusztustalannak tartom,nem fogok adni a lányomnak még 1 virslit sem,ami ebben a vízben főtt.
2011. jan. 5. 07:42
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi,nem 1,hanem 10 hós a lányom
2011. jan. 5. 07:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el anyósodnak, hogy abban a vízben bármi lehet, ami káros - és nem csak a babádnak, hanem Nektek, felnőtteknek is.

Nekünk van fúrt kutunk, azzal a vízzel locsolunk. Bevizsgáltattuk, és a vizsgálati eredményen az van, hogy 3 éves kor alatt még a fürdés sem javasolt benne, mert tele van nitráttal.

Ezt meg kell, hogy értse anyósod.

2011. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
így van meg kell érteni,nem az őskorban élünk már mikor még a kútvíz egészséges volt!magyarázd meg,hogy fordult s világ,szennyezett a levegő a föld a víz minden,és ha mégis megsértődik az az ő baja,én anyósom is ilyen!
2011. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Velem már az első terhesgondozáson aláíratta a védőnő, hogy felfogtam, hogy nem adhatok kútvizet a gyereknek. Ezt esetleg anyósnak ki lehet egészíteni azzal, hgoy "és kútvízben főtt ételt".
2011. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég!A kútvíz nitrátot és nitritet tartalmaz,ami csecsemőknél FULLADÁST okoz!Tölts le néhány cikket a netről és szövegkiemelővel jelöld ki az érintett részt és olvattasd el anyósoddal!a bátyám lustaságból ivott pár éve nyáron a kútvízből és kórházba került fulladásos rohammal,két napig tartották bent,ő akkor harminc éves volt!Ezt vedd nagyon komolyan!
2011. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én komolyan veszem,nagyon is... csak épp ez a célom hogy ne csak én vegyem komolyan
2011. jan. 5. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd meg anyosódnak h mennyire nm eglszséges még a felnőt számára sem, nemhogy egy gyereknek, meg kell hogy értse hisz már nem gyerek.
2011. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!