Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14honapos kisfiam nem akarja...

14honapos kisfiam nem akarja pl bevásárláskor megfogni a kezem inkább szaladgálna és hisztizni kezd ha meg fogom hogyan szoktathatnám le erröl?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Még kicsi. Az én lányom sem akarja megfogni, pedig ő már 22 hónapos. Én belerakom a bevásárlókocsi táskatartójába, na onnan nem bír kijönni.
2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azért mer nemrég irta valaki az oldalra hogy 1éves kisfia mindig fogná a kezét ö még kisebb és csak tudja már hogy fognia kell nem?
2011. jan. 5. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

2 évesem sem fogja mindig a kezemet. Nem is várom el tőle, biztos kényelmetlen lehet, mert elég magas vagyok, kb nyújtózkodnia kell hozzám. Amit elvárok tőle, hogy zebrán-úttesten fogja.

Bevásárlásnál tedd a bevásárlókocsiba a kisfiadat, vagy menjetek babakocsival, ha bírja.

Én azt csináltam sokáig, ha közértbe mentünk, inkább a babakocsit választottam (kb 20 hóig), gyalog csak akkor voltunk, ha cél nélkül sétáltunk.

Válaszolva a kérdésedre: egy 14 hóstól nem elvárható, hogy fogja a kezedet.

2011. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze még azért nem olyan nagy én értem csak ö egy nagyon mozgékony baba és pl ha szaladgál a boltban és felveszem akkor sír nagyon ha beleteszem a bevásárlókocsiban akkor elvan de csak kevés ideig.
2011. jan. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!