Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együttalvó Anyukák! Az éjszaka...

Együttalvó Anyukák! Az éjszakai szoptatás hogyan alakult nálatok és a leszoktatás (mikor)?

Figyelt kérdés
13 hós a fiam és eddig,ha pl. fogzott, éjjek sokszor kérte a cicit, sose zavart, örömmel szoptattam amikor csak igényelte. "Normál időszakban" esti cici alatt oldalára fordul és hajnalig nem is jelentkezik. Most egy nagyon nyűgös korszakban vagyunk és talán a fogzás is tart, de elbizonytalanodtam most,jó-e ha odaadom mindig: szinte óránként kéri a cicit, többször felsír, de van amikor vissza is alszik magától.
2011. jan. 7. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én kilenc hósan "vettem" el tőle az éjszakai szoptatást.Ő is óránként , kétóránként kelt, én a zombi pedig odaadtam neki egy újabb óra alvás reményében:) Védőnő tanácsára egyik este nem kapott csak teát cumisüvegből sokat sírt aznap este, de kitartottam.Másnap már csak kétszer kelt éjjel iszik teát és alszik vissza.Most 11 hós és még mindig így van, azt az egy vagy két sírós éjszakát ki lehet bírni sz elkövetkező nyugodtabb éjszaka reményében. DE:ha elveszed tőle ne zavard össze, ne adj neki mégis, akkor csak tea, mert akkor sose lesz vége megtanulja ha kitartó mégis lesz cici.Tudom, hogy jön a foga, meg szepa szorongás meg minden de én nem akartam, hogy ez legyen a vígasza.Borzasztó fáradt voltam már az állandó keléstől,és türelmetlenebb voltam vele nappal. Most is fáradt vagyok de nem annyira és legalább alszunk este.
2011. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!