Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Annyira feszült,...

Mit tegyek? Annyira feszült, ideges, türelmetlen vagyok.

Figyelt kérdés
11 hós múlt a kisfiam, szinte állandóan kettesben vagyunk, a párom késő éjszakáig dolgozik, heti 5-6 napon, mostanában annyira nyűgös a kisfiam, semmi sem jó neki, én meg már kezdek nagyon kiakadni. Éjjel még 2-szer is eszik, szóval ráadásul már több mint 1 éve (terhességet is beleszámítva) kialvatlan is vagyok. Már beszedtem 1 doboz Mg B6 Extrát is, semmit sem javult a közérzetem. Mit tennétek a helyemben?
2011. jan. 11. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én nem vitatkozom veled idefigyelj, de ha a kérdező azt meséli, hogy nincs segítsége és a gyereke felkel éjjel ENNI, akkor az hogy jön oda, hogy teneked ott a két nagyi meg a te gyereked nem enni kelt fel és adjon neki teát és amúgy is, akkor menjen el dolgozni, és feldobódik?


Nem kell szégyellned magad, hogy ilyen frankón mennek a dolgaid, de azt nem javasolhatod valakinek, aki tanácsot kér, hogy; tudod mit? Szerintem menjenek frankón a te dolgaid is.


Örülj neki és tedd össze a kezed, hogy ilyen jó dolgod van, hogy egyáltalán van hova visszamenned és van segítséged, mert ez a kettő keveseknek adatik meg. Csá

2011. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!