Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cumisüveget vettetek a...

Hány cumisüveget vettetek a babátoknak, mennyit szükséges venni? Érdemes többet, vagy elég 1-2-3 db-ot venni?

Figyelt kérdés

Készülünk venni, de nem tudjuk, érdemes-e többet venni, mondjuk minden méretből kettőt?

Mik a tapasztalatok?


2011. jan. 13. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 a tejnek, tápszernek. 1 az egyéb folyadékoknak.
2011. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsotokat, nagyon meggyőztetek!!
2011. jan. 13. 13:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, akkór jó eséllyel egy se kell. Ha fejed neki vagy tápszeres lesz, az meg majd kiderül a szülés után.


Én fejem neki, 3 db 260 milis üveg elég. (Avent)


És még valami. A cumi formája nagyon fontos a baba arcizmainak fejlődése szempontjából. Minél szélesebb a cumi alapja, minél nagyobbra kell hozzá nyitnia a babának a száját, annál jobb. A Tommee Tippee ilyen szempontból a legjobb választás, azt hiszem.

2011. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én vettem egy Avent csomagot, biztos ami tuti. Két kicsi (125 ml) és két nagy (260 ml) volt benne cumifejekkel együtt.

Sajnos kellett, úgyhogy még vettem két kicsit, aztán ahogy nőtt a gyermek, egyre több tápit ivott, vettem még egy nagyot - most már csak a három nagy üveget használjuk.

2011. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kettő cumisóveget vettem,de felesleges volt,soha nem használtuk,mert kisfiam 6 hónapig kizárólag szopizott, utána már kapott egy kis vizet is,de azt csőrös itatópohárból itta, aztán később Jana baby-s üvegből ivott,utána pedig pohárból,így a cumisüveg teljesen kimaradt az életéből. Úgyhogy szerintem ne vegyél előre egyet sem.
2011. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!