Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez a változás?

Mitől lehet ez a változás?

Figyelt kérdés
A kisfiam most lesz 7 hetes és múlt héten vasárnap megjött a vérzésem,akkor nem igen volt hajlandó elfogadni a tejet de nagy nehezen azért megette akkor abból a "rossz" tejből megevett 100-120-at alkalmanként most viszont, hogy elmúlt a vérzésem alig lehet vele megitatni a 80-90-et.Az első büfiztetés után már nem lehet visszatenni a szájába cumisüveget mert vagy nem kell neki vagy elalszik.Az elmúlt 1 hétben nagyon sokat sírt fáj a hasa, most viszont alig van fenn evés után rögtön alszik pedig mindig fenn szokott lenni 2-3 órán keresztül.Mitől lehet ez?Más is volt már így?
2011. jan. 16. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:58as vagyok, azt nem tudom mennyit kell várni, de szerintem úgy add neki a tejet ahogy lefejed.Mert igaz, hogy később jön a zsírosabb tej, de az eleje hígabb, ami a szomját oltja.Szóval arra is nagy szüksége van!Az úgy jó, ahogy kijön belőled:)(már bocsi, hogy így fogalmazok)

És ha gyarapodik, és jól érzi magát, akkor tényleg nem gond, ha kevesebbet eszik!

Amúgy hihetetlen milyen csecsemősök vannak!Ha unják a munkájukat, vagy nem tudják szívvel-lélekkel csinálni, akkor mást kéne csinálniuk...

2011. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!