Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az ideális korkülönbség a...

Mi az ideális korkülönbség a testvérek között? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:45
 1/5 anonim válasza:
0%
nem tudom. csak.
2011. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki szerint más..


Akinek van segitsége be meri vállalni kis korkülönbséggel.

Aki nem császárral szült ők is.

Aki császáros volt v. nehéz szülés volt két évig biztosan nem.

szintén nem akiknek többemberes sirós babájuk volt./ van.


Szerintem úgy három éves legyen a nagy mert másfél éves kortól már önállóak nem kell babakocsi nem kell cipelni. Az evésben önálló kétéves kor után már pelenkázni se nagyon kell.


Mindenki maga dönti el a babán és apuka hozzáállásán is sok múlik meg attól is mikor tudsz átaludni egy éjszakát.

2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ideális...mindenkinek más válik be...vagy ha nem is válik be,elfogadja a helyzetet,mert úgy alakult pl. hogy 1,5 év van közöttük,vagy ép 9. Nekem úgy jönnek egymás után,hogy az első és a 2. között van 3 év,elég jól összenőttek,a 2. és 3. között lesz 5 év,az elsővel már majdnem 8 év.Én hamarabbra terveztem a 3. babát, de így alakult,és lehet így lesz pont tökéletes!Már a Nagylányom jobban bele tud folyni a segítkezésekbe. :)
2011. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 1,5-2 évet látom ideálisnak, mert akkor jól el tudnak együtt játszani, meg majd vigyáznak egymásra, ha már bulizni járnak :)

A 3 év amiatt jó, hogy akkor a másodikkal tudsz foglalkozni, amíg a nagy oviban van. De onnan meg annyi rossz szokást és btegséget szed össze, hogy amiatt nem jó.


Nálam a kettő között 17,5 hónap lesz, elméletileg.

Könnyen szültem, angyalka a lányom. Soha semmi nehézség nem volt.

Viszont a dackorszakban lesz biztosan, jobb is, hogy nem akkor jön új jövevény a házhoz, akire féltékeny lehetne. Addigra már jóba lesznek :)

2011. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM KELL TESTVÉR.
2017. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!