Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4.5honapos. Keveset...

Kislányom 4.5honapos. Keveset eszik? Reggel 6kor 11 15 19. azaz csak 4szer120g eszik meg éjszaka egy keveset.

Figyelt kérdés
védönö szerint kevés és azt mondta ne ujságoljam el a dokibácsinak.mit tegyek,
2009. febr. 4. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyivel szuletett es hany kg most?
2009. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát papírforma szerint keveset, de hát ki "működik" papírforma szerint? Ha a kedélyállapota jó és megfelelően gyarapszik is, akkor semmi gond. Ha idegesít a dolog, szerintem nyugodtan kérdezd meg a gyerekorvost. Azért van, hogy segítsen és megnyugtasson, ha kell.
2009. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Anyatejes?Az enyém is csak 4-5x eszik egy nap,anyatejes.Azt mondta a védőnő,ha gyarapszik,nem baj.Én bízom benne,mert nagyon normális.
2009. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg sűrűben kinálgatni azt nem írtad h szopizik még a babócád vagy tápszeres? Egyébként ha jó kedélyű vidám ahogyan azt az előttem író anyuka is mondta akkor neki erre van szüksége, de lehet h javasolni fogja a doki bácsid a hozzátáplálást, ha nem akkar többet elfogadni. De h megnyugtassunk mi sem vagyunk egy buldozerek nekem 8 hónapos a lányom 4,13 al és 55 cm-vel születtet most 74 cm és 8 kg nyulánk de nem vékony tehát ki milyen alkat, igaz nekünk az is vissza vesz h elég sűrűn antibiotikumot kap a vesejére.

További boldog babázást

ha úgy érzed mindenféle képpen kérd ki az orvosod tanácsát ne hallgas a védőnőre

üdv.8 hós baba anyukája

2009. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.3400g született és 53cm.most 7160g és 63cm.gyarapszik de mégis aggodom hetek ota
2009. febr. 4. 12:02
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és anyatejes
2009. febr. 4. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nekem kevésnek tünt amit leírtál, de még nincs féléves és már megvan a duplázás, ne aggódj, mert az nem tesz jót e tejtermelésnek sem... Ha jó kedélyű, nincs gond... Amúgy meg nem árt, ha tudja a dokid is. Inkább mondd el neki, ha aggódsz.
2009. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb. 5x szopizik egy nap: 9, 13, 17, 21, és éjszaka még 1x vagy 2x, ahogy felébred. Neki mostanában annyi érdekes dolog van, hogy nem jelezné 4 óra után se hogy éhes, de én azért megkínálom, és mindig elfogadja.:) 3610gr 55cm-el született, most lesz 5 hónapos jövő héten, és 7kg, 65cm körül van. Nem vékony, nem dagi, olyan kellemesen hurkásodik. A doki szerint egyáltalán nem kell aggódnom a súlya miatt.

Ha a te babádnak is ennyi kell, és elég neki a gyarapodáshoz, és jókedvű, akkor minden ok!

Éjjel is méred, mikor felébred? Lehet hogy akkor eszi meg a hiányzó mennyiséget, amit napközben nem.

És szerintem is igenis mondd el a dokinak, hogy tudjon róla! Ő úgyis látja folyamatosan a havi gyarapodásán, hogy megfelelő-e vagy sem.

2009. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most igy utolag belatom, hogy en is tulreagaltam a szamokat. Ugyanilyen meretekkel szuletett az en babam is, csak o 7 vagy 8 honaposan duplazott szuletesi sulyt. Keveset eszik most is (14 hos). Mondjuk en nem meregettem hogy mennyiket szopott (1 eves koraig szopott), de tudtam hogy nem ehet sokat mert 2-5 perc alatt vegzett a szopassal.


Nyugi. Valoszinu hogy nagyon jol hasznositja az anyatejet, ha ilyen jol fejlodik.

2010. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!