Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha felébred éjjel a babád, és...

Ha felébred éjjel a babád, és esetleg órákig nem alszik vissza, mit csinálsz vele?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam néha van, hogy felébred, mint aki kialudta magát, és előfordult, hogy 2 órán keresztül nem tudtam visszaaltatni. Ilyenkor menne játszani, de persze nem engedem, csak fogom az ölemben az ágyon, dúdolok neki és várom, hogy elaludjon. Kiságyban ilyenkor nem marad el, ha magam mellé fektetem, rögtön felkel, nem tudja, hogy aludni kéne, mert sosem aludtunk együtt. Szóval csak így üldögélni órákon át elég fárasztó és bosszantó, de nem tudok mást csinálni. Nálatok van ilyen?
2011. jan. 26. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg valami lehet a levegőben. Az én 7 hós kisfiam is rosszul alszik két hete, pedig előtte átaludta az éjjelt. Van nekünk is felkel, és sokára alszik vissza. Simogatom a hátát ha engedi, tömködöm a dudlit, aztán vagy segit vagy nem. Jól jönne nekünk is egy jó ötlet.
2011. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon okosat én sem tudok írni... 8,5 hós babám néha megébred éjjel és nem álmos... ilyenkor kiveszem a kiságyból, beülök vele a hintaszékbe, ringatózunk, szigorúan csöndben, egy pisszenés nélkül... ha ez nem tetszik neki, visszateszem a kiságyba, ahol egy-két perc után elunja a játékot és ismét hozzám akar jönni... megint hinta-palinta a székben... amint érzem, hogy egy kicsit elpilledt, teszem is vissza az ágyába... ha felkel, megint kiveszem, hinta-palinta, vissza az ágyba... szóval fárszató az egész, de sírni nem hagyom, annak semmi értelm, magunk közé nem teszem, mert akkor nem tudunk mi sem aludni, játszani nem játszunk, mert még azt hiszi, buli van, mondjuk meg szoktam szoptatni, de az sem feltétlenül jolly-joker... van, amikor 10 perc múlva visszaalszik, volt már, hogy majd két órán keresztül fennt volt... ja, és szerintem az, hogy éjjel hogy és mennyit alszik, nem feltétlenül függ össze azzal, hogy napközben mennyit aludt... bár szerintem ha napközben is szépen ki tudja pihenni magát, akkor este is jobban alszik...
2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!