Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek a lenti beszólá...

Hogy kezelitek a lenti beszólásokat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos és már 1 hónapja nincs tejem, ezért nem szopizik.

Elegem van már abból, hogy aki cska meghallja szörnyülködik és ilyeneket mond "ó jaj, ő még nagyon kicsi ahhoz hogy ne szopizzon....." (védőnő), "mondtam hogy ez lesz belőle ha cumit adsz neki" (sógornő), "hááát....pedig még kéne neki!" "mellre kellett volna tenni többször!"


Én nagyon jól tudom hogy az anyatej a legfontosabb, de ez van, a tejtermelés minden nőnél véges, nem tud mindenki évekig tejet termelni, de mégis mindenki ezzel piszkál, hogy miért nem tettem mellre többször (tettem állandóan!)meg hogy ezt meg azt kellett VOLNA.....már félek megmondani ha valaki megkérdezi hogy szopik-e még.


Egyébként is zavaró hogy még a szomszéd bácsi is ha meglát az utcán megkérdezi hogy szopik-e a csecsemőm, meg apósom is minden egyes látogatásnál megkérdezi hogy van-e még tejem, de hogy ha meghallják a nemleges válaszokat, még szörnyülködnek is.


Hogy kezeltétek akivel volt ilyen? Nagyon idegesít már :(


2011. jan. 26. 17:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom akinek szintén el kellett viselnie a beszólásokat.

Egyébként én sem terveztem 3 éves koáig szoptatni de azért jó lett volna ha még jó pár hónapig anyatejet kap de ez van, anyukám szokott így nyugtatgani hogy ne figyeljek a sok bunkóra aki beszól emiatt.

Egyébként sajnos a gyermeknevelés ilyen, belegondoltam tegnap este és gyakorlatilag minden ponton lehet szidalmazni más anyukákat pl. anyós vagy sógotnő, vagy bárki által....van anyuka akit a hozzátáplálás miatt bántanak, van aki azért mert korán / későn viszi ki utcára a csecsemőjét, van akire meg azért sopánkodnak mert ülteti a gyerekét van akira meg azért mert még mindig nem ül a baba.


Hát egy biztos, megpróbálom majd úgy lekezelni a rosszindulatú mondatokat, hogy soha többet ne legyen kedvük ezen rágódni, köszi mindenkinek a biztatást :) Nektek is sok erőt és egészséget kívánok!

2011. jan. 27. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!