Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha látnátok a babátokon, hogy...

Ha látnátok a babátokon, hogy nagyon álmos pont mikor fürdetni indulnátok, megfürdetnétek még gyorsan, vagy inkább hagynátok aludni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyors furses es alvas.

Joibbat alszik ha megfurdetem...

2011. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nem dől össze a világ ha egy nap kimarad este a fürdés.Max reggel a hajlatokat és a fenekét áttörlöm nedves fürdökesztyüvel.

2011. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fürdés!!!

Muszáj a rutint tartani hogy jót aludjon és jól érezze magát:-)

2011. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki a fürdést. Csak belegondolok, hogy nekem sem esne jól úgy lefeküdni, hogy legalább a fenekem nincs megmosva rendesen. Szóval gyors fürdés, és utána alvás.
2011. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én azért fürdetem meg ilyenkor is, mert én is sokkal jobbat alszom ha fürdök alvás előtt!

Mondjuk az én kisfiam imád fürödni, igy nem gond ha álmosan megyünk, kicsit felélénkül, majd fürdés után eszik és jót alszik.

(volt hogy nem fürdettem meg mert sajnáltam, de nyügösebben és többször kelt fel éjjel, ja és hamarabb felkelt reggel)

Szerintem próbáld ki, lehet nektek is beválik a fürdés, de ha nem akkor legközelebb ha álmos akkor ne vidd fürdeni hanem altasd el.

De mindenképp próbáld ki mind a két variációt hogy megtudd nektek/babádnak melyik a jobb!!!

2011. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

megfürdetném


14 hónapos a fiam, még soha nem hagytuk ki az esti fürdést :)

2011. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves, és bizony elôfordult már 2x, 3x, hogy nagyon fáradt volt, mert pl. a nagyszülôzésbôl késôn értünk haza (relatív késôn, kb 7, fél 8 körül, amúgy fél 7-kor fürdünk mindig), én úgy döntöttem nem kínzom a fürdéssel. Túlélte. :) És az éjszakát is végigaludta, nem ébredt egyszer sem, és semmiben nem vettem észre a változást, a napirendünkben sem alakult ki semmilyen törés emiatt. :)
2011. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!