Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha semmilyen gyümölcsöt nem...

Ha semmilyen gyümölcsöt nem fogad el a babám, akkor várjak még vele?

Figyelt kérdés
4 hós múlt, tápszeres. Alma, barack, banán volt eddig amit kóstolt. Ki se akarja nyitni a száját, csak brümmög és kiköpi rögtön a kaját. Se a leve, se a püré nem kell neki. A kanál se tetszik neki. Ez azt jelenti, hogy még korai neki a gyümölcs? Vagy csak a kanál miatt van, meg kell szoknia? Próbáljak mást vagy várjak 1-2 hetet?
2009. febr. 6. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj nyugodtan, pici még, lehet érzi hogy nem tenne jót a gyomrocskának.

Mi 5 hósan kezdtük és minden gyümit megeszi.

Üdv.

2009. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. febr. 6. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, varhatsz meg vele, 1-2 het mulva probald ujra. Es szerintem nem a kanal az oka. En a kisfiam kezebe is adok mindig egy kis muanyag kanalat, o azzal elvan, forgatja, jatszik vele, kopogtatja az asztalt, en meg egy masik kanallal lapatolom be neki a kajat, amikor kinyitja a szajat. Az elejen csak akkor nyitotta ki a szajat, amikor a sajat kanalat akarta jatekbol bekapni, es akkor gyorsan becsempesztem egy falatot. Azota mar rendesen nyitja a szajat a kajara is, nem kell trukkozni.
2009. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!