Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem eszik semmilyen...

Baj ha nem eszik semmilyen gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Főziket eszi és tápszert is kap 2x amiben sztem sokféle vitamin van. 18 hós
2009. aug. 13. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hát figyi, gondolom azért nem eszi, mert nem szereti. azzal meg nem tudsz mit tenni. esetleg próbáld vmivel keverni. pl. alma keksszel, v ilyesmi. hátha úgy megeszi.
2009. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálnék valahogy belecsempszni az étrendjébe némi gyümölcsöt. Ha máshogy nem főtt étel formájában pl gyümölcsmártás husival, vagy ananász, vagy szilva pulykahusival. A 15 hós lányom ezeket mind imádja. Azért kell a gyümölcs a zöldségek mellett, meg ha most nem eszik akkor később sem fog. Az sem feltétlenül jó.
2009. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy az ő lánya se evett és a mai napig se eszik gyümölcsöt. Adj neki zöldségfélét, paprikát, paradicsomot, azokba is sok vitamin van.
2009. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!