Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve, már itt...

Kétségbe vagyok esve, már itt sírok, hogy mi lehet a baja a babának.4 hónapos volt szombaton és ma egyszerűen akár hányszor szoptatom, büfiztetésnél kijön az egész kaja amit megevett.2 naponta van széklete. Mi a baj? Már megőrülök, hogy nagy baj van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lemértem a babám és 90 ml így is benne maradt. Most elaludt.
2011. jan. 31. 13:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is kijön belőle minden, szerintem vidd el orvoshoz. Lehet, hogy azért sírt mert fáj a hasija. Én biztos akkor lennék nyugodt, ha megmtatnám a dokinak! Remélem minden ok lesz!
2011. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak ma csinálja ezt akkor valószinű elkapott egy virust. Múltkor az enyém volt igy, benne volt ez a hányós virus. Nem minden egyes etetés után, de kijött neki. 3 nap tartott, 3. nap a hasa ment. Szerencsére tudott azért enni, inni, és maradt is benne valami. Hivd azért fel a dokit.
2011. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szopit a felénél megszakítani, és büfizni. Ha túl sok levegőt nyel a baba, akkor feljöhet a kaja. Erre jó, ha megszakítod az evést, és a felesleges levegő kijön belőle. Anyatejes babánál, ha mást nem kap, teljesen normális az is, ha 2-3 naponta kakil. Ne aggódj! Természetesen a gyerekorvosod az, aki érdemben tud erre válaszolni.
2012. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!