Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabámmal Dévény tornára...

A kisbabámmal Dévény tornára járunk,45 perc került 3500 ft. -ba. Kíváncsi lennék, hogy aki szintén jár (t) ilyen tornára, attól mennyit kér (t) egy alkalomért a gyógytornász?

Figyelt kérdés
Kicsit sokallom az árát, mert valószínű még hónapokig kell menni heti 1-2 alkalommal.
2011. febr. 1. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam megy másik fórumban, hogy heti egyszer 30 percért 2.500-at fizet az anyuka.


Nálunk is lehet, h aktuális lesz ez a dolog, de minket most egyelőre az SZTK-ba utaltak be gyógytornára. Az vajon mennyivel másabb, vagy rosszabb, mint a Dévény? Ezen gondolkodom én is.

2011. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1,5 éve jártunk, az elején heti 2 alkalommal, aztán már csak egyszer. 45 perc 4000 Ft volt. Összesen 4 hónapig jártunk. Elég húzós volt az ára, de megérte. :-)
2011. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Reális ár, nem sok. Én gyógytornász vagyok ha házhoz megyek (felnőttekhez főleg) akkor 3-5000ft-ot kérek attól függően hogy hová és hányszor kell mennem. A Dévényes és a nem "dévényes" gyógytornász között sok különbség van. Attól függ hogy mi a probléma. Sok esetben a nem dévényes is sokat tud segíteni és humánusabb is (nem fáj annyira jobban élvezik a babák) Mi a problémája a babádnak?
2011. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nekünk szerencsénk volt, mert soproniak vagyunk, és itt ingyenes, kb még egy hely van az országban, ahol az, nem tudom miért.

de az ára megéri, ha szükségetek van rá. ui akérmilyen más, akármilyen jó gyógytorna nem váltja ki a dévényt. ui. a gyógytorna arra törekszik, hogy a károsodott szervekből kihozza amaximumt ami szép és jó, viszont a dévény meg arrra képes, hogy megszüntesse a károsodást, ez azért nagyon nem mindegy.

mi amúgy jártunk, akislányom oxigénhiánnyal született, hipotóniás volt, még 7 hósan sem csinált semmit, csak az átfordulást, csak kínlódott ha hasra tettem. a dévénynek hála(miután elkezdtünk járni, rohamosan beindult minden) 11 hónaposan már járt (és azóta se áll meg).

2011. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor elég húzós ára van a gyógytornának.De legalább tudom, hogy nem fizetek "sokat" érte.A lényeg pedig, hogy használjon is.A végtagjai feszesek, kötött izomzata van.
2011. febr. 1. 13:30
 6/18 anonim ***** válasza:
3. köszönöm. Nálunk is az van, hogy 4 hónapos a húgom kislánya, de nem igazán akar támaszkodni hason fekve, valamint sokat van ökölben a keze. Háton fekve használja a kezeit, de hason nem.
2011. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hetente 1-szer jártunk fél órát 2500ft.volt.
2011. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pesten 45perc 4500-5000ft volt az átlag tavaly. (Lehet, hogy most is annyi,nem tudom, hogy ők emeltek-e.)
2011. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor most kiderült, hogy a mi gyógytornászunk egész olcsó dolgozik:-)))
2011. febr. 1. 13:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is sajna tornára kell járnia a lányával, először ők is fizettek érte (óra/3500.-), de most már a dokijuk felírta nekik sztk-ra és így nem kerül pénzbe! Próbálj meg beszélni ti is a gyerekorvosoddal!
2011. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!