Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítsam meg csőrösből inni?

Hogy tanítsam meg csőrösből inni?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom, most tanulunk pohárból inni, alakul a dolog. De csőrösből egyszerűen nem hajlandó. Cumisüvegből szépen kiszolgálja magát. Sokat utazunk autóval, meg boltba is járunk, és jó lenne, ha nem cumisüveget, hanem csőröst vihetnénk magunkkal.
2011. febr. 1. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen csőröst próbáltatok?

Mi így jártunk a kemény csőrűvel, kisfiam egyszerűen nem jött rá, azzal mit kell csinálni. Vettünk aztán Nuby szilikonos csöpögésmenteset, elsőre tudta, mi a pálya. :) A másik, amit nagyon szeretünk: szintén Nuby, szintén csöpögésmentes, csak szívószálas kulacs. Mindkettőt lehet kapni müllerben és dm-ben, 1000 Ft körül vannak.

2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Avent 6+-os fehér csőrös van.
2011. febr. 1. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak úgy sikerült, hogy előbb a Jana sportkupakosból adtam neki inni, és miután ezzel szépen sikerült, a csőrös azonnal ment neki. Előtte meg az istennek se sikerült, egyszerűen nem jött rá, hogy azt szívni kell, nem pedig rágni. 10 hónapos.
2011. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld előszőr szívószálas kulacsból itatni. Nekünk először abból ivott aztán csak a csőrösből.
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én rögtön puha csőrűt vettem neki, és simán ivott belőle, meg van két fogantyúja amit meg tud fogni a kezével (mint a bögre füle)

és azt vettem észre, hogy mióta teljesen önállóan iszik, sokkal többet iszik, szerintem élvezi hogy már egyedül is megy neki, és nem én tartom

2011. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én soha nem adtam a kisfiamnak csőrősből! Rendes pohárból itattam, ha pedig megyünk valahova akkor pedig van egy rendes üvege és abból iszik! Az én gyerkőcöm a kezdetek óta gyönyörűen iszik pohárból, szívószállal is!
2011. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az avent 6+-os fehér csörüböl nekem sem ivott a kisfiam,ugyh nekünk NUK csörösünk van,ennek szilikon a fejrésze és csöpögésmentes.

Az aventeset azóta sem használjuk,egyszerüen nem akarja elfogadni,biztos azért,legalábbis én ugy gondolom,mert ez a fehér csör,olyan mintha ilyen gumi vagy milyen tapintásu lenne.


Nekünk ilyen van,ez bevált:

[link]

És maradunk is ennél!



Mivel kislányod van,van kislányos is belöle,szerintem nagyon szép,ilyen:

[link]

2011. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem tanulta meg soha, hogy hogyan kell inni belőle, így én hagytam is az egészet, közben csodálatosan megtanult inni pohárból is. Ha mentünk valahová, akkor cumit vittem, majd később a szívószálas sportkulacsot (Nuby). Szerintem az a jó, ha minél hamarabb poharazik, és útközbenre szerintem próbáld ki Te is a szívószálasat, az sem folyik/csöpög.
2011. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Cumisüvegből gyönyörűen iszik egyedül itthon, avent van abból is. Pohárból nem tudja majd magát kiszolgálni csak sokára, és mivel egyedül iszik, sokkal több fogy, mintha én itatnám. Csak a cumi csöpög, ezért is szerettem volna csőröst.

Köszi a segítséget, a sportkupakot próbáltuk ma reggel, fele mellément, de nem adom fel.

2011. febr. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!