Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még leszoknia a...

Nem korai még leszoknia a nappali alvásról?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos, tegnap sem aludt napközben, és ma sem tudom elaltatni, pedig már 1 órája próbálom. Eddig 8kor kelt, 1től aludt 3ig, aztán este 9től reggel 8ig aludt. Tegnap reggel 9kor kelt, este 8kor aludt el, nappal nem aludt, pörgött, mint a duracell nyuszi.

Ma 8kor kelt, mint mindig, de még mindig pörög. :D


2011. febr. 4. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az...

Ha túlpörög, akkor már nem fog aludni. Nagyon résen kell lenni, hogy mikor nem pörög még, és akkor letenni. Lehet, hogy délben pl...


2gyerekes anyuka

2011. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van,nagyon figyelni kell,hogy mikor teszed le mert ha átesik a holtponton akkor utánna már tényleg nem lehet elaltatni vagy nagyon nehéz!Szerintem 16 hónaposnál korai még,hogy ne aludjon egész nap!Gondolj bele még 3 évesen is alszanak az oviba!
2011. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam altatni, ált. 1kor leteszem, és 5 perc múlva el is alszik. De ma hiába, semmi sem használt, sem a ringatás, éneklés, semmi. Feladtam az altatást (mikor feltettem a kérdést), erre most kidőlt magától, és már 5 perce durmol. :D
2011. febr. 4. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Kisfiam 2 éves, és már nem mindég alszik nappal.
2011. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!