Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lenne esélye...

Szerintetek lenne esélye megnyerni egy szépségversenyt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Nem elfogultságból írom, de gyönyörű.Minden ismerős és rokon ezt mondja, ami természetes, de kíváncsi lennék idegenek véleményére is.


2011. febr. 5. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
92%
Hát......
2011. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
94%

Maradjunk annyiban, hogy a szülők elfogultak...


Egyébként cuki a haja.

2011. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
ez mit jelentsen?
2011. febr. 5. 17:37
 4/80 anonim ***** válasza:
94%

Ma már volt egy ilyesmi kérdés...

Ne haragudj, bár szerintem a kisfiad aranyos, de annyira nem különlegesen szép, hogy egy szépségversenyt megnyerjen.

2011. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
94%

Én őszinte leszek.. (bocs előre is), szerintem nem szép annyira, hogy nyerni tudj vele..

Nagyon helyes, meg aranyos, nektek biztos ő a leggyönyörűbb a világon, és ez a lényeg!

Ne haragudj, de te kérdezted...

2011. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
94%

Minden szülőnek a saját gyereke a legszebb! Nem akarlak megbántani de szerintem nem nyerné meg a szépségversenyt!

Gyönyörű hosszú haja van :)

2011. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
94%

Mit jelentsen, mit jelentsen...azt, hogy szerintünk nem "gyönyörű", és főleg nem szépségverseny-győztes alkat.


Ettől függetlenül minden szülőnek a saját gyereke a legszebb, és ez így van jól. Nem kell minden babának szépségversenyre járnia, főleg megnyerni azt.

2011. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs megszabva, hogy mit kérdezhetek.....ez az oldal lényege hogy kérdezzek.....
2011. febr. 5. 17:40
 9/80 anonim ***** válasza:
93%

miért vinnéd szépségversenyre?

nekem anyósom egyszer akarta a gyerekem képét valami újságba beküldeni,de gyorsan befenyitettem, nem bazári majom, hogy mutogassam, attól független gyönyörű gyerekem van, és szeretném csak magunknak őrizni.

Egyébként a kisfiad esélytelen lenne, nem azért mert nem szép, hanem mert átlagos

2011. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sincs esélye. Boccsika.
2011. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!