Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lenne esélye...

Szerintetek lenne esélye megnyerni egy szépségversenyt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Nem elfogultságból írom, de gyönyörű.Minden ismerős és rokon ezt mondja, ami természetes, de kíváncsi lennék idegenek véleményére is.


2011. febr. 5. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert sok embernek nem tetszik a kisfiad attól még nem ilyen stilusba beszélni.

Világos voltam.

Nem irigységből beszélnek csak nekik nem tetszik mért baj az ha nem tetszenek a válaszok minek tetted fel a kérdést mért mit gondoltál,hogy mindenkinek tetszeni fog a babád???


Aki nem érti,hogy miről beszélek nézze meg a facebookon hogy mit irt a drága látos párja.

2011. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
92%

muhaha. Érdemes a képeknél megnézni a hozzászólásokat.

Angelika Kovács Feltettem az albumot egy oldalra,hogy szép-e a kisfiam,kb.50 ember válaszolt , ebből 40 azt írta, hogy nem nagy szám!Véleményetek?

Krisztián Takács (KEDVES APUKA) Azért mert,ennyi senki házi ember van akik az irigység miatt támadnak!!!!!!!!!! Ő a legszebb nem csak nekünk!!!!!!! Remélem VILÁGOS voltam!!!!!!!!!!!!!!!!


Hát, én nem vagyok irigy. Az én kis fiam egészséges, cuki baba. Nekem ő a legszebb. A férjem pedig képes leírni 3 mondatot ultraciki helyesírási hibák nélkül.


Részemről lezárva ez a "topic". Nagyon buta emberek vagytok. Sajnálom a gyereketeket. Remélem, ő ki tud törni a ti kispolgári proli világotokból.


2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos. ha hiszed ha nem mintha a lányomat látnám csak fiuban. nagyon hasonlit rá.
2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
58%
Hiába irod le még 5x szerintem a te lányod sokkal szebb. És szerintem nem hasonlítanak.
2011. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolnám, hogy ha valakinek nem egyezik a véleménye a másikéval az irigység lenne.

Egyébként meg elnézést, de ki támadott? Itt mindenki normális hangnemben írta le a véleményét, a negatív vélemény nem támadás. Nem estünk neki az anyukának, csak leírtuk, hogy nem olyan gyönyörű a babája.


Szerintem is szomorú, hogy két ilyen buta ember neveli ezt a szerencsétlen babát. Mostmár kifejezetten sajnálom szegényt... Azt hittem ha valaki feltesz egy ilyen kérdést akkor megvan hozzá a megfelelő intelligenciája, hogy elfogadja azokat a válaszokat amik nem egyeznek az ő véleményével...

2011. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
58%
Vágjátok le a haját!Egy kisfiúnak legyen rövid frizkója.
2011. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
36%
az egyik válaszoló vagyok.El vagyok képedve,hogy mennyi gonoszság jön a anyukákból ha hatalmat kapnak.Valaki elkezdte hogy nagyon nem szép a kisfiú és kapva kapott mindenki a baba ócsárolásán.Pedig szép,nagyon szép baba,és ha az utolsó kép belinkelő megnyerte az ő babájával a versenyt,akkor neki sokkal nagyobb esélyei vannak.De látszik mennyi irigy gonosz anyuka van ezen a földön.
2011. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
81%

Ha bárki is irigy és gonosz lett volna akkor nem olyan válaszok születtek volna amiben elnézést kérnek azért mert nem tetszik nekik a baba.

Senki nem írta, hogy ronda baba, csak azt, hogy szerintük nem szép vagy nem annyira szép, hogy versenyt nyerjen.

Nem kéne ennyire kiforgatni a válaszokat.

A negatív kritika nem irigység vagy gonoszság, csak egy vélemény.

Sajnálom, hogy vannak akik nem bírnak kinőni a lila ködből és elfogadni, hogy vannak emberek akik nem értenek velük egyet és sértésnek veszik ha valaki mást gondol.

2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
40%

22:06-nak Te meg e kérdező is kezet foghattok.


Csak sajnálni tudlak titeket.

2011. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező Anyuka és Apuka!

Tudomásul kell venni, hogy mindenkinek a saját babája a legszebb! Ez szerintem igy természetes:)

Ne várjátok el, hogy a ti kisfiatokat szebbnek lássák az anyukák mint a saját gyermeküket. Ezt a kérdést gyermektelen embereknek kellet volna feltenni.

2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!