Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lenne esélye...

Szerintetek lenne esélye megnyerni egy szépségversenyt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Nem elfogultságból írom, de gyönyörű.Minden ismerős és rokon ezt mondja, ami természetes, de kíváncsi lennék idegenek véleményére is.


2011. febr. 5. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon aranyos,szép kisfiú.Nem az a tucat.Nekem vagánynak tűnik.
2011. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Nem tudom, olvasod-e még egyáltalán a válszokat, ha igen, gondolkozz el kérlek azon, amit most írok.

A kisfiad nagyon aranyos. Cuki, huncut nézése van, gyönyörű a haja, és teljesen természetes, hogy a párodnak és Neked a legszebb a világon. Viszont nem az a klasszikus baba-szépség. (És ha az lenne, sem javasolnám a szépségversenyt, mert borzalmsnak tartom az ilyesmit, de ez csak magánvélemény).

Igazából nem tudom, miért kell ilyesmit egy honlapon megkérdezni, hogy szép-e a kisfiad, azt viszont vedd kérlek tudomásul, hogy egy őszinte választól nem leszünk sem irigyek, sem senkiháziak. Persze, hogy rosszul esik, hogy mások szerint nem ő a világ legszebb kisgyereke, mert szerintem pl. az enyém az. :D De ha benevezed szépségversenyre, és nem ér el helyezést, akkor a zsűri is egy irigy senkiházi lesz?

Különleges, aranyos kicsi fiad van, örüljetek Neki a pároddal anélkül, hogy bazári majmot csinálnátok belőle. Ilyesminek pedig máskor ne ted ki magad. A párodnak pedig javaslom, hogy senkiházizás előtt olvassa végig a válszokat: Mindenki szerint nagyon aranyos, de nem klasszikus babaszépség, ami igaz!

Persze ettől még nyugodtan küldd el szépségversenyre, legfeljebb a zsűri tagjai is az irigy, senkiházi emberek csoportját fogják növelni...

2011. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy támadó válasz sincs itt!

Senki sem ócsárolta a kisfiadat!

űSok pozitív hozzászólás is van!

Nem értem miért írta ezt a párod a közösségi oldalra!!

Elég egyszerű emberek lehettek, ne haragudj!

2011. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem bántott senki. Nem is értem, miért kell ezt ennyire firtatni, hogy még a facebook-on is visszautalsz erre a kérdésre.

A gyermeked gyönyörű, legyen egészséges és boldog ezt kívánom! Szerintem ne kérdezgess erről senkit.

2011. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Szép a gyereketek.


Ennek ellenére én nem értem ezeket a kérdéseket.

Én nem tette fel még ide sosem képeket, nekem bőven elég az hogy szerintem a legszebb, gyönyörű és hogy a rokonok, barátok is ezt mondják róla:)

Más véleménye meg nem érdekel:)

Akik számítanak azok közül még senki nem mondta sem nekem sem a hátam mögött hogy jujj de csúnya, nekem ez bőven elég:)

2011. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:
A közösségi oldalamra olyan kérdést teszek fel az ismerőseimnek, amilyent akarok.Az, hogy a párom így reagált.....az nem én voltam....ő így reagált a rossz kritikákra.....ennyi, de ismétlem , az nem én voltam, nem engem kellene, kiosztani.és az hogy némelyik hozzászóló megbántott, azt nem csak én vettem észre, hanem más válaszadók is
2011. febr. 6. 11:34
 77/80 anonim ***** válasza:
58%

18:04, 18:14, 18:23, 21:58 és 22:16 vagyok


Én úgy válaszoltam a kérdésre, hogy nekem még nincsen saját babám, de mivel gyerekápolónak tanulok naponta több 10 gyereket, kisbabát látok. Egytől egyig mind nagyon aranyosak és vannak kivételesen szépek. A te babád nem tartozik az utóbbiak közé, de valóban rendkívül bájos baba, de a többi babához mérten akiket láttam (milyen dolog babákat összehasonlítani....) nem szép.

Sajnálom, hogy ez téged bánt, de természetes, hogy ti és a rokonságotok ezt a csöppséget tartjátok a legszebbnek a világon. Ez maradjon is így, mert ebből látszik, hogy mennyire szeretitek.

Sok boldogságot nektek!

2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is átlagos kisfiú, a 3., 4., 5. képen kicsit furcsa, nekem is az jutott eszembe róla, hogy valamilyen rendellenességgel született (én se rosszindulatból írom!). A 7. kép viszont nagyon helyes és édes. A haja gyönyörű, tényleg csak 4 hónapos lenne?

Véleményektől függetlenül szerintem nem biztos, hogy esélytelen egy szépségversenyen. Ha fényképes, csak egy jó fotót kell beküldeni, mint itt a 7. kép. Ha személyes részvétel, ott meg olyan kevés fiú indul, hogy eleve minden fiúnak nagyobb az esélye nyerni, mint a lányok kategóriában.

A megjegyzéseken ne sértődj meg, te kértél őszinte véleményt. A képeket lehet, pár hónap múlva te is másképp fogod látni. Nekem volt egy kedvenc képem, 2 hónapos volt akkor a kislányom, el voltam olvadva, hogy milyen gyönyörű. Most meg úgy látom, hogy az akkor készült képeken egyáltalán nem szép, inkább kicsit furcsa, bezzeg most. Rengeteget változik pár hónap alatt az arc.

2011. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 A kérdező kommentje:
17:29-nek köszönöm a válaszát, jó hogy ilyen emberek is vannak........
2011. febr. 6. 18:45
 80/80 A kérdező kommentje:
ja és igen a 7. kép most készült 4 hónaposan, amiket írtál hogy furák ott még csak 2 hónapos, és azok telefonos képek, lehet a kép a fura.
2011. febr. 6. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!