Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lenne esélye...

Szerintetek lenne esélye megnyerni egy szépségversenyt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Nem elfogultságból írom, de gyönyörű.Minden ismerős és rokon ezt mondja, ami természetes, de kíváncsi lennék idegenek véleményére is.


2011. febr. 5. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon aranyos, tündéri kisfiú, de a helyedben nem vinném szépségversenyre. Ettől még szép baba, de van nála szebb is. Neked természetes, hogy gyönyörű, de ez így is kell legyen.
2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értek hozzá... nem tudom megnyerné-e a szépségversenyt... először furának tűnt a kisfiad, de második ránézésre olyan kis aranyos. Ne haragudj, de engem Pumuklira emlékeztet azzal a nagy hajával. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hónapok múlva hogy fog kinézni. :)


2. kisfiú, akiről küldtek linket: nekem nem tetszik.


A kislány viszont.... tündéri. A nagy boci szemeivel és a kis "csókos" szájával. Nagyon helyes. :)


De az én 20 hónaposom a leggyönyörűbb a Földön!!!! (nekem) De ez így természetes!

2011. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
84%
Az én fiam amúgy nyert online szépségversenyt. Nem szavazósat, zsűriset. Megmutatnám, hogy melyik képpel, csak rajta van a neve és nem tudom hogy kell kitörölni.
2011. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
55%

VÁLASZOM: nagyon nagyon édes kis manócska, de szerintem sem nyerne, bár tényleg nagyon különleges arcformája van...


OFF:Atyavilág, hogy lehet 1-2 ember ilyen szívtelen? Miért kell ilyeneket írni, hogy beteg, nem is ez volt a kérdés...


kedves kérdező!

ne figyelj rájuk, ne is reagálj szerintem...

2011. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
62%

Megnéznétek az enyémet is :-) ?

Én voltam a nem bazári majom :-D

de csak nektek mutatom meg :-)

[link]

2011. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezőnek: nagyon szép, különleges kisfiad van... én nem értek itt néhány embert, de mindegy. Sztem van esélye megnyerni egy versenyt.


Utolsónak: a te kisbabád is gyönyörű!


Hajrá csajok!

2011. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
70%

Na ezzel a képpel nyert a fiam szépségversenyt. Persze a beküldöttön a háttér el volt tüntetve és a neve is rajta volt,azért nem azt mutatom.

Így utólag én már egyáltalán nem látom szépnek őt ezen a képen. De akkor gyönyörűnek láttam.

[link]

2011. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon aranyos mind a két baba.:))))
2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
78%
szerintem pedig megnyerheti, nagyon különleges a kisfiad, és a haja:-))))
2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon helyes kissrác. Én tuti lánynak nézném. És ez nem sértés remélem.
2011. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!