Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha a 2 hónapos...

Nagy baj, ha a 2 hónapos kislányom a kisujjamat szopja?

Figyelt kérdés
Más nem nyugtatja meg, cumival "becsapni" nem tudom
2011. febr. 5. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha neked jó, hogy állhatsz folyamatosan fölötte, amíg alszik... A helyedben megpróbálnám akkor már rászoktatni a saját ujjacskájára.
2011. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

szerintem gusztustalan, bocs!

És nagyon nem higiénikus.

2011. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Miért ne lenne higiénikus? Nyilván megmossa a kezét előtte. Ennyivel cicit adni a szájába is kész fertő. Szerintem ez csak az anyuka szempontjából lehet kényelmetlen megoldás, mert nehéz lesz leszoktatni róla, és nem biztos, hogy mindig elég lesz a babának pár perc cumizás. Arról nem beszélve, amikor már fogacskái is lesznek. :)
2011. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, nyugi! Mondjuk, próbálkozhatsz másik fajta cumival... Előzőnek: gondolom, a tiszta ujját adja oda a babának... Nem értem, mi ebben a gusztustalan? Egy kis csöppség nem tud sok gusztustalan dolgot csinálni....
2011. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom nem a koszos ujját szopizza....a te gyereked nem szopizta az ujjadat sose?Pl ha jött a foga vagy valami?Ha őt ez nyugtatja meg miért ne....biztos kezet mos/fertőtlenit előtte mielőtt megengedi neki...
2011. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Le fog róla szokni. Kislányom is sokszor csak az én ujjamtól nyugodott meg, cumit nem akart elfogadni sokáig. Amúgy próbálj ki másféle cumit is. Nekünk a Nukot végül elfogadta (bár mondjuk nem cumizott sokáig), más márkájú cumit viszont nem fogadott el.

Amúgy meg a gyerekek mindent a szájukba vesznek, anyu ujjánál sokkal koszosabb dolgokat is.

2011. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztivan ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond.A későbbiekben pedig -itt gondolok a fogzásra-külön jól jöhet hogy beenged majd a szájába ,hiszen sok baba nem szereti ha a szájába turkálsz.A fogmosásról nem is beszélve.Persze ha a kezdetektől akarod mosni a fogát.Kisfiam nem cumizik de nagyon aranyos hangokat ad ki amikor én maszirozom az inyét.
2011. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!