Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S már az őrület széllén...

S. O. S már az őrület széllén állok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos. Kb 1hete egész áldott nap visít. Hol sír keservesen, hol ordítva, hol csak sikítozik de nem gögicsél vagy csak próbálgatja a hangját ha nem mind ezt erőből hisztivel teszi. Nem jó neki sem a nagy ágyon, sem hintáb, sem a játszószőnyegen egyszerüen seho de még a kezembe se mert onnan is kiakar ugrani. Bármit csinálok semmi nem jó. Összevissza eszik pedig mostanába mintha kialakult volna már hogy 3óránként egyen. Gondoltam arra is hogy esetleg éhes de nem mert a cici se kell neki csak ha tényleg éhes. De ilyenkor képtelenség kitalálni mikor az. Ezért kínálgatom sűrűn de az se jó. A másik nagy gond hogy egész áldott nap maximum kétszer fél órát képes aludni de inkább 5peceket. Nagy nehezen elaltatom aztán letszem és 5perc múlva kel is.Hasa sem fájhat szerintem. Mi lehet ez? Mit csináljak? Ha elviszem sétálni elalszik de nem járkálhatok vele egész nap az utcán. Segítsetek létszi! Köszönöm!
2011. febr. 7. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha sikoltozik, akkor valószínűleg a füle fáj.

Nem szabad ennyit várni, akár vakbélgyulladást is kephat, attól még, hogy pici.

2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem sír, hanem kiabál? Énekel? próbálgatja a hangját? Ha nem sír, akkor élvezi a hangját. Ha vidáman csinálja. De akkor miért nem alszik?
2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem sír, csak úgy sikoltozik, játékból, akkor semmi baja, csak szórakozik. Rájött, milyen erős hangja van.
2011. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy fáj valamije. Esetleg nem lehet, hogy meg fog jönni neked? Vagy terhes vagy? Nekem 5 hónaposan a lányom egyik pillanatról a másikra utasította vissza a cicimet. Nem volt hajlandó hozzá táplálódni, a tápszert nem fogadta el. Két hét rémálom volt. Már vérvételen, széklet vizsgálaton voltunk, mindegyik lelet persze tökéletes volt. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Azért nem kellett a tejem, mert más íze lett. A kisfiam pedig mindig akkor műsorozott, mikor megjött. Még az ölemben sem nagyon akart megmaradni. Nem, hogy enni. De kitartottam a szoptatás mellett. Én lefejtem a tejet, azzal kínálgattam, a maradékot lefagyasztottam. Végül is 8 hónapos koráig szoptattam, pedig már 6 hetes korától menstruáltam. Vidd el orvoshoz, azzal biztos, hogy nem ártasz.
2011. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Voltunk ma dokinál megvizsgálta fülét, torkát, hasát, kutacsát, ínyét és nemtalált semmit. Egy mukkja nem volt sőt még oltást is kapott és az alatt sem sírt. De a délelőtt ugyan ugy telt. Azt mondta hogy front érzékeny. Evés után kb fél órát nyugi van aztán megy a rikácsolás. Krdeztem nem e a tejjel van gond. Azt mondta aki több mint egy kilót hízik havonta ott minden oké a tejcsivel. 7350gramm most. Azt mondta túl etetem pedig én úgy veszem észre hogy többször eszik kis adagokat. Fogalmam sincs mi lehet ez.

2011. febr. 8. 14:03
 16/16 anonim ***** válasza:

szia,a 3ik valaszolo vagyok,nagyon orulok,h elvitted a dokihoz es nincs baj.valoszinu akkor o egy tobbemberes baba,vannak ilyenek.figyelj nekem a masodik babam volt nagyon siros,3 es fel honaposan,mikor mar a 7ik orvosnal kotottunk ki,akkor mondtak,h valami gond van.Mas varosba vittuk kivizsgalasra,kiderult,h serult az idegpalyaja,most 6 honapos,de meg mindig nem tudja kinyomni magat,mikor hason van.azonkivul felfedeztek,h a sziven van egy kicsi lyuk.Nagyon el voltunk keseredve,irtak fel neki gyogyszereket es tornaszunk,de az orvos azt mondta,neki a legjobb a szeretet.Tessek felvenni anyuka,babusgatni,h erezze h nagyon szeretve van.hat en a tanacsot megfogadtam,azota,nem csinalunk gondot abbol,h 3 napig ua.a leves,vagy eppen nincs masodik,bagy eppen apuka mosogat,vagy mama vasal,vagy hetente csak 2szer porszivozunk.Pedig nem konnyu ,mert nekem van meg egy nagyobb.

Bocs h ilyen hosszura kinyult,egy tanacsom van,neki rad van szuksege,szeretgessed,babusgassad es ne erdekeljen,h delben meg pizsimaban vagy,vagy fut a haz,ez csak par honapra szol.De megegyszer nagyon fontos a korulotted levo emberek hozzaallasa.Minden jot neked!!!

2011. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!