Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam most múlt 4 hónapos...

Kisfiam most múlt 4 hónapos és alul jön a foga. A Chamomille C30 ajánlották. Van róla tapasztalat? Pontosan hogy kell adagolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk c15van. Előtte, utána 20percig ne igyon és ne egyen a baba. Mi 30ml vízbe szoktunk 4golyócskát feloldani, és megitatni vele. Íze nincs, simán megissza. Napi max 3szor lehet adni úgy tudom, de nekünk bevállt. Sok sikert!
2011. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 CH-ból: 5 golyó akár negyedóránként

30 CH-ból: napi 2-4x5 golyó

www.homeopatia.info.hu

Ja és amit az első írt, hogy enni,inni 20 perccel előte vagy utánna

2011. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Én babám, nem iszik az anyatejen kívül semmilyen folyadékot, ezért éppen csak annyi anyatejben oldottam fel neki 4 hónaposan, hogy ellepje a még feloldatlan golyócskákat!Így kb egy két kortynyi folyadékkal egyszerre bekerül a szervezetébe! Azóta eltelt pár hónap, jelenleg 9 hónapos és most már csak a szájába teszem egymás után a kis golyócskákat és szépen elszopogatja!
2011. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!