Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek orvoshoz vagy még...

Elvinnétek orvoshoz vagy még várnátok?

Figyelt kérdés
11hónapos lányom egész éjjel csak sírt és köhögött. Láza csak 37,9volt. Reggelre már semmi baja nem volt csak néha köhög és elég érdesen veszi a levegőt!
2010. márc. 9. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én megnézetném, lehet begyulladt a torka, biztos, ami biztos:) Jobbulást a kicsinek!

ҝ

2010. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha köhög akkor vidd el, nehogy lerakódás legyen
2010. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám dokinak a helyedben,biztos ami biztos. :)
2010. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom nagyon belázasodott este,reggel a dokinál kezdtünk kaptunk antibiotikumot mert szépen begyulladt a torka :(

Azért vidd el!

2010. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz, mert egy esetleges tüdőgyulladást így meg tudsz előzni. Valószínűleg köhögéscsillapítót ír majd fel. Száraz vagy már hurutos köhögése van? Hurutos köhögésre bevált nekünk a Prospan szirup. Ez borostyán kivonat tulajdonképpen. 1 éves kortól adható a doboza szerint.
2010. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ORVOS. Láz köhögés ez már nem egy egyszerű nátha.
2010. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert párom nincs itthon és elég macerás fuvarost keresni, de amint látom ti is elvinnétek. Egyébként olyan sokat nem köhög, éjszaka köhögött sokat. Mióta felkelt talán 4-5köhögés volt. Azt nem tudom száraz-e vagy hurutos.
2010. márc. 9. 10:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig éjszaka a rosszabb, ez tény. Vidd el, hívj taxit, mert lehet szövődménye is, jobb kikezelni a megfelelő gyógyszerekkel. Minden jót kívánok!
2010. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, már intéztem fuvart. Délután rendel a doki akkor elviszem. Remélem semmi gond nem lesz. Nem szokott beteg lenni.
2010. márc. 9. 10:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mondott a doki?

2010. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!