Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos,7 kilós ülni már...

4 hónapos,7 kilós ülni már majdnem tudó babátok milyen autósülésbe viszitek? Csak a gyereket szoktátok már kivenni, vagy viszitek az üléssel együtt?

Figyelt kérdés

Ma történt vele egy olyan baleset, hogy még mindig a sirőgörcs kerülget! Régi fajta autósülésünk van, és az egyik oldalánál eltört az a rögzitő valami amivel tudod állitani a fogójánál, hogy milyen "szögbe" legyen. Szóval szálunk ki a bolt elött a kocsiból, hirtelen kattanás, és a gyerek hassal előre borult ki ebből a szarból:'((((! Felkaptam hirtelen, sirt szegénykém, a szájából elkezdett folyni a vér:'(! Tiszta homok volt a szája...

Szóval megfogadtam hoyg soha többet nem fogom abba a szarba vinni. De akkor milyet vegyünk? Adjatok tanácsot mert elég volt ezt egyszer átélni!


2011. febr. 8. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Graco hordozóban vittük, amit ababkocsira is rá lehet rakni, mondjuk ő 7 kiló 6 hónaposan volt, de 10 hós koráig abban ült.

Volt mikor kivettük hordozó, volt mikor csak a gyerereket.

Utána BeSafe ülést vettünk (9-18)

2011. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szegény Te, és szegény Ő! Remélem,semmi baja.


Ő még kicsi, hordozó való neki.

De ha mindenképpen ülést akarsz, akkor olyat vegyél, ami háttal is beköthető. 0-18 vagy 0-25 kg-os babáknak való van, olcsóbb is, drágább is létezik. Pl. Nania, Espiro, stb.

Ezeket már nem lehet kivenni a babával együtt. A hordozót igen, szóval nektek még az lenne jó.

2011. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most h ez történt megrendült egy "kicsit" a hitem a hordozokba. Lehet régebbi volt és sok gyerkőcöt kiszolgált de nem tudom bemerném e rakni ujra hordozóba! És ha ülést választunk nem gond h még nem tud ülni?
2011. febr. 8. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

az előbb írtam éppen egy ilyesmi kérdésbe. nekünk 6 hónapos a lányunk. ülni még nem tud, koraszülött volt, de már a hordozóban alig fért el az overállban. így F.P. dönthetős 0-18 autósülést vettünk neki.


szegény picur, gondolom megijedhetett ő is. remélem nem lett komolyabb baja.

2011. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :(


az, hogy tartja már magát közel se jelenti, hogy majdnem ül, 4 hónapos, még azért van addig 2-3 hónap, hogy stabilan üljön. szóval vagy nem ültök autóba vagy veszel egy jobb márkájú megbízható hordozót.

esetleg van a dönthető autósülés de azt nem ismerem



tényleg mások már a hordozók, én bevallom az se tudom pontosan miről beszélsz, a mi hordozónk ha eltört volna se okozott volna ilyen balesetet mert teljesen más a kialakítása :(

tényleg sajnálom! :(

2011. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok! aranyosak vagytok! szerencsére nem lett komolyabb baja. aludt egyet és most elég virgonc! Biztos h nem fogom sajnálni egy jobb ülésre apénzt! köszönöm a tanácsokat
2011. febr. 8. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


Én a Concord Ultimaxot nagyon ajánlom nektek. Mi 4 hósan tettük bele a fiamat, mert ő kinőtte hosszra a hordozót, ülni csak 10 hósan tudott (hipotón) és addig az ultimaxban utazott, háttal bekötve. Nagyon jó ülés, az egyik legjobb a kategóriájában. Ez 0-18kgs ülés, sokáig használható, kényelmes, dönthető, stb....

2011. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lényom még nem tud ülni,de már nagy és kiszorult a hordozóból!!!Így mi is egy Concord Ultimaxot vettünk!Ez 0-18 kilóig jó!Nagyon imádjuk!Igaz nagyon drága,de megéri!!!!!Én használtan vettem vaterán 33 ezerért(újonnan 60 körül van).
2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 hósan még semmiképp nem ajánlott olyan ülés, amiben előrefele néz. 4 hósan még nem tudnak stabilan ülni a babák. És itt nem azt kell érteni, hogy te pl felülteted és úgy ül. Magától kell tudjon felülni és stabilan megülni. Úgyhogy az a majdnem tud ülni kifejezés még nagyon korai.

0-18kgs ülést vegyetek, akár használtan is lehet jó áron kapni.

2011. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!