Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcspüréhez mennyi...

Mennyi gyümölcspüréhez mennyi sinlacot kell keverni? Szeretnék tejpépet, grizpépet adni a babámnak de az orvos azt mondta ő csak 6 honapos kora után irja fel, adhatom a boltit (hippes 4hotol)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 4,5honapos a fiam!
2009. febr. 10. 13:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Várd ki, hogy a gyermekorvos írjon ki neki! Az én dokim is 4 hónaposan nem ajánlotta, amikor 6 hónaposan újra rákérdeztem akkor egyből felírt egy dobozzal!

Várjál még vele egy hónapot, addig adjál neki gyümipürét!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ez doki függő.

A mi orvosunk miután betöltötte a lányom a 4 hónapot magától klrdezte hogy irjon fel tejpépet mert már adható.Persze Ha-s.

2009. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tejpépek 4 hótól adhatók.A milupa HA vaniliás gabonapépet írták fel nekünk,ez szintén 4 hótó adható,akár gyümivel is.
2009. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük össze a tejpépeket a Sinlac-kal! Csak anyatejes babáknak semmiképpen nem ajánlottak a tejpépek, mivel tehéntej alapúak, a HA-sak is! A dobozra hiába van írva, hogy 4. hónaptól, azért nem javasolt. A legkevésbé a Sinlac bántja a pocakjukat, mivel az antiallergén, rizs és szentjánoskenyér pehely, semmi tej! És nincs benne gabona sem, ami végképp nem javasolt 4,5 hónapos korban!!! Ha kenyeret csak 8. hónapban kapnak, akkor gabonás pép sem javasolt a lisztérzékenység elkerülése végett.

Persze nem mindegyik gyereket zavarja, de inkább ne kockáztasson az ember, hogy egyszerre csak 2 éves korára mindenre érzékeny lesz (azért írom mert a fél család allergiás, és komoly betegségek alakulhatnak ki, és az orvos-zarándoklat sem kellemes). Leginkább az lenne a jó, ha a dokit rá tudnád venni, hogy írja fel a Sinlacot! Mi bukásra kaptuk anno, és már 4 hónaposan. De olvastam máshol is hogy vannak dokik akik nem hajlandóak felírni. Javaslom akkor a teszveszt, ahol lehet kapni anyukáktól megmaradt csomagokat!!! Hippeset ne adj sztem.

2009. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!